Nizozemsko – Island 3:0 (kon.) | Belgie – Čína 3:2 (po pr.) | Srbsko – Španělsko 3:4 (1:2 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (0:0, 3:2, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Úterý 12.04.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Baráž o extraligu • 7. kolo
    Stejně jako Karlovy Vary zvítězil i Litvínov, extraligové celky vedou tabulku.

Dnešní utkání vyhrávají domácí, kteří předvedli lepší výkon na ledě a drží si neporazitelnost na domácím ledě. Pro dnešní utkání je to ode mne vše. Loučí se Pavel Pelčák. (20:28:53)

59:18
    Utkání je víceméně rozhodnuté. Dvougólový náskok si domácí nenechají utéct.

58:22
    Ke konci utkání se strhla velmi atraktivní bitka mezi Michalem Vachovcem a Pavlem Mrňou. Oba hráči jsou vyloučeni na osobní tresty za hrubost. Trest navíc dostává Pavel Mrňa (JIH) jako aktér bitky za hrubost.
    58:05 Rudolf HUNA - 4:2

58:05
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Jihlava si nedokázala udržet velmi aktivního RUDOLFA HUNU, který velmi chytře dokázal vypíchnout puk hostů a zakončit do prázdné brány. Bez asistence

57:41
    Puku se dokázali zmocnit hosté, ale vzápětí se puku ujímají domácí.

57:33
    Dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny se bude vhazovat před Závorkou a tým Jihlavy půjde na vhazování v šesti hráčích. Brána Jihlavy je prázdná.

57:33
    Oddechový čas pro hosty.

57:11
    Do další velké šance se dostal Rudolf Huna, který se ocitl sám před bránou, ale Škarek dokázal na poslední chvíli vytěsnit puk.

56:34
    Po nahození jihlavského útoku musel zasahovat Závorka, a tak se bude vhazovat po jeho levici.

Dnešní utkání sleduje 2742 diváků.

56:11
    Ani domácí svojí přesilovou hru nevyužívají a hraje se v plném počtu na obou stranách.

55:15
    Tomáš Rachůnek se dostal ke skvělému puku od Marosze před bránou, ale trefil pouze betony Škarka.

54:40
    Při hře ve čtyřech ani jeden z týmů nemá větší převahu na ledě.

54:16
    V přesilové hře Jihlavy se dopustil chyby Aleš Jirgl (JIH) když narazil do Závorky a je vyloučen na dvě minuty.

53:05
    Tomáš Kaláb poslal velmi tvrdé puk za Závorku. Ten byl však velmi pozorný a nepustil kotouč z lapačky.

52:48
    Na dvě minuty je vyloučen Rudolf Huna (KVA) za podražení.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 25. Redlihs (Haščák, Kůs), 26. Marosz (Rachůnek, Gulaši), 30. Svoboda (Rachůnek, Kůs), 59. Huna – 23. Prokš (Jícha), 39. Skořepa (Bilčík, Důras)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – M. Rohan, Sičák "A", Gulaši, J. Tomeček, Dvořák, Redlihs, Baránek, Weinhold – Vachovec "A", Skuhravý "C", Huna – Koblasa, Kůs, Haščák – Rachůnek, Marosz, Svoboda – T. Rohan, V. Tomeček. Trenér: Karel Mlejnek
    HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Dobrovolný "C", Kaláb "A", V. Zadražil, Štebih, Grebenyuk, Bilčík, Parýzek – Jergl, Skořepa, Důras "A" – Diviš, Seman, Březina – Prokš, Jícha, Kolář – Malec, Anděl, Mrňa Trenér: Petr Vlk

Rozhodčí: Šindler, Pešina – Bláha, Brejcha