Ústí n. L. – Opava 0:1 (kon.) | Znojmo – Č. Budějovice 1:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:1 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pátek 10.03.2017, 19:00 • Městský stadion V Horním parku • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 18. kolo

Dnešní duel je u konce. Po remíze 1:1 nemůže být spokojen nikdo. Znojmo i ve druhém jarním duelu vedlo, ale opět o náskok přišlo a má jen bod. Dynamo sice dotáhlo náskok soupeře, ale vzhledem k řadě neproměněných šancí jistě mohlo myslet na tři body. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (20:49:22)

90+1

90+1
    Michal Holub z pravé strany posílal do šestnáctky asi poslední míč, protože obrana Dynama si poradila a balon se dostal až ke středovému kruhu.

90
    Nastavovat se bude jedna minuta.

90
    V poslední minutě základní hrací dobry odchází Petr Benát, na poslední desítky vteřin jej nahradí Jan Hála.

89
    Standardní situace se naskytla Dynamu, míč do šestnáctky posílal Kladrubský, ale nízký balon odvrátila obrana Jihomoravanů.

88
    Závěr zápasu je poměrně hektický. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, aby nepřišly alespoň o ten jeden bod z dnešního duelu.

87
    Poprvé střídá i Dynamo, Romana Wermkeho nahradil Ladislav Vopat.

86
    Dnešní utkání sleduje 872 diváků.

85
    Druhá změna Znojemských, Radim Nepožitek přenechal místo Lukáši Motalovi.

85
    Ostrý vzájemný souboj s jedním z domácích končí žlutou kartou pro obránce Dynama Jiřího Fundu.

84
    Znojemští sami div že nedarovali Dynamu rozhodující gól! Dlouhý Novákův míč nevypadal nebezpečně, ale po nedorozumění v domácí obraně do vápna vlétl Wermke a za překonaným Dolečkem situaci zachraňovali až obránci Znojma.

83
    Ani jeden z týmů teď nedokáže delší dobu udržet míč a vzhledem k řadě nepřesností se poslední minuty odehrávají bez šancí.

81
    Poslední minuty se odehrávají ve středu hřiště. Je otázkou, jestli budou oba týmy hrát spíše na remízu, nebo jestli jeden z nich půjde za třemi body.

79
    Javůrkův centr se však stal snadnou kořisti pro českobudějovickou obranu, následná rána z dálky stejného hráče šla vysoko nad.

78
    Rozběhlého Klímu zastavil nedovoleně Ondřej Šourek, domácí budou kopat poměrně nebezpečnou standardní situaci.

77
    První změna dnešního duelu. Dohrál Rostislav Šamánek, jeho místo zaujal Michal Holub.

76
    Ve vápně soupeře zůstává ležet Ivo Táborský, který dostal nepříjemný úder do zad. Hru však přerušil až brankář Doleček, který míč hodil do autu. Hostující forvard však bude zřejmě brzy pokračovat ve hře.