Podbrezová – Skalica 0:1 (kon.) | Doubravka – Plzeň 0:9 (kon.) | Bohemians 1905 – Slovan Bratislava 2:1 (kon.)
Slavia – Salzburg 1:2 (kon.)
SK Senco Doubravka
0:9 (0:5)
FC Viktoria Plzeň
Úterý 21.06.2016, 17:00 • Senco Doubravka • Přípravný zápas

To je mé strany všechno. Vám nezbývá než poděkovat za pozornost a u fotbalových duelů zase někdy na počtenou! (18:50:50)

A to bylo také to poslední, co dnešní přátelský mač nabídl. Viktoria Plzeň v něm zvítězila nad Sencem Doubravka 9:0. Ve druhé půli se na chvíli dostali také svěřenci trenéra Jindry k ohrožení branky Sváčka. Trojanec nebyl daleko od vysněné trefy, ale gólman červenomodrých byl proti. Doubravce určitě nelze upřít snaha, ale na tu se ve fotbale nehraje. Tento zápas tak vyzněl jednoznačně pro favorita zápasu a svěřence trenéra Pivarníka.

90

90
    Domácí se ke střele nedostali. Sváček v pohodě skryl balon do svých rukou a na kontě branek Doubravky tak zůstává nula.

90
    Doubravka se žene do útoku. Má jednu z posledních šanci, jak dostat míč do sítě.

87
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeň je jediný gól od jubilejní desáté branky v dnešním střetnutí. Přímý kop byl dobře mířený na zadní tyč a JIŘÍ PIROCH konečně poznal pocit vsítěné branky. Plzeň tak vede 9:0.

86
    Volný přímý kop pro Viktorii a určitě to není šance, ze které by se nemohl narodit devátý zásah.

84
    Jan Holenda dnes nepoznal pocit po svém vstřeleném gólu a tento fakt zůstává nezměněný i po dalším útoku, který skončil právě u útočníka Viktorie.

81
    Rychlý záložník Viktorie MILAN PETRŽELA se dokázal zorientovat ve vápně Plzně, kde jej domácí obrana nehlídala a plzeňská jedenáctka přelstila brankáře Bouzka přízemní střelou k levé tyči.

81
    Začíná poslední desetiminutovka dnešního přátelského měření sil mezi Viktorii a Doubravkou a zdá se, že druhý poločas zaostane za prvním poločasem, co se týče počtu branek. Viktoria působí až někdy profesorsky.

80
    Mladík Egon Vůch chtěl projít obranou Doubravky, ale ta jej dokázala pohlídat. U míče jsou tak outsideři dnešního mače.

79
    Ta ale končí krátce před šestnáctkou Doubravky a že by za ní byl napsaný vykřičník, to se říci nedá. Domácí odvedli práci podle představ trenéra Jindry.

78
    Radim Řezník hlavičkuje do náruče Sváčka. Plzeň může začít cestu za osmou brankou v síti Bouzka.

77
    Doubravská akce selhala ve finální fázi, kdy se nedohodli hráči domácích. I tak je nadále u míče outsider dnešního mače.

76
    David Štíppek dokázal nacentrovat míč do šestnáctky soupeře ale osmá branka z toho nebyla. Jeden z Plzeňských totiž stál v postavení mimo hru. Následný protiútok Doubravky přerušuje faul stopera Čiháka.

74
    Viktoria nyní zabrala a zvýšila tempo své akce, která měla gólové vyústění. Před brankou zůstal volný MARTIN CHRIEN a z takové pozice, na hranici penalty, se hráč Viktorie prosadil k levé tyči branky Bouzka.

73
    Viktoria si opět vyzkouší na trávníku Senca rohový kop. Uvidíme sedmý gól svěřenců trenéra Pivarníka?

72
    David Štípek je aktivní na levé straně hřiště, ale nyní je to právě on, kdo se musí bránit atakům domácího celku.

Vít Muzikář

Branky: 9. Hořava, 15. Suchan, 31. Baránek, 32. Krmenčík, 35. Kopic, 68. Štípek, 74. Chrien, 81. Petržela, 87. Piroch

SK Senco Doubravka: Bouzek, Schimmer, Turek – Knakal, Krejčí, Morávek, Brabec, Novák, Sýs, Navrátil, Vyleta, Vlk, Kolář, Trojanec, Kustner
    FC Viktoria Plzeň: Sestava pro první poločas: Šiman – Rajtoral, Baránek, Hejda, Matějů – Kopic, Suchan, Hořava, Kučera, Kovařík – Krmenčík
    Sestava pro druhý poločas: Sváček – Řezník, Čihák, Piroch, Vukajlovič – Petržela, Chrien, Vůch, Vaněk, Štípek – Holenda