Cracovia – Žilina 1:2 (kon.) | Myjava – Zlín 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Znojmo 2:3 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Druhá vlastní branka v podání Znojma. Centr Patrika Švantnera usměrnil do své branky JAKUB POKORNÝ.

88
    Střelou z dálky se prezentoval Helísek, jenže mířil hodně vedle.

86
    Pár minut před koncem utkání roh pro Dynamo.

84
    Po hezké akci se k dobré střele dostal Jindřich Kadula, Maťašovský nadvakrát zkrotil míč.

82
    Velkou šanci na snížení měl Jakub Pešek, ale z voleje trefil pouze postaveného brankáře Znojma.

80
    Za tvrdý faul dostal žlutou kartu Michal Řezáč.

77
    V těžké pozici se nacházel Njiere, ale dokázal si poradit a vybojovat míč pro svůj celek.

75
    Před námi je posledních patnáct minut, Znojmo má k první výhře v přípravě hodně blízko.

73
    Nechybělo mnoho a na světě byl druhý vlastní gól Znojma. Centr Tomka si málem srazil jeden ze Znojemských do své branky.

71
    Nepřesný míč od Mazana, balon skončil až v zámezí. Odkop pro Maťašovského.

68
    Hra se přesunula na polovinu Znojma, Dynamo se pokusí ještě něco udělat s nepříznivým stavem.

66
    Z rohového kopu Znojemští nic nevytěžili, hrát může Dynamo.

64
    Ještě před rohovým kopem Znojma dává sudí přestávku na pití.

62
    Faulovaný byl Jindřich Kadula, stejný hráč bude rozehrávat volný přímý kop.

60
    Z voleje to zkoušel Patrik Švantner, jeho střela zkoušela těsně nad.

58
    Centr z pravé strany odvrátili Znojemští na roh.

Filip Kortus

Branky: 3. Mezlík (vla.), 90. Pokorný (vla.) – 36. Urbančok, 45. Stáňa, 47. Yilmaz

Karty:   80. Řezáč (CEB)

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Hajdušek – Klesa, Frnoch, Šourek, Funda – Hála, Benát (34. Čavoš) – Mazan, Čermák, Wermke – Černý. 2. poločas: Coufal – Řezáč, Hric, Havel, Vaněk – Pešek, , Čermák (56. Tomek), Čavoš, Kadula, Mazan – Švantner.
    Náhradníci: Coufal – Švantner, Havel, Hric, Řezáč, Tomek, Pešek, Vaněk, Čavoš, Kadula, Kalod.

1. SC Znojmo FK: 1. poločas: Doleček – Chereda, Mezlík, Vavřík, Garčic, Bogner, Stáňa, Ledecký, Machalík, Demeter, Urbančok. 2. poločas: Maťašovský – Helísek, Odehnal, Pokorný, Nehyba. Jeřábek, Njire, Nepožitek, Šumbera, Holub, Yilmaz.

Rozhodčí: Benedikt