Slovácko – Dukla Praha 2:2 (kon.) | Hr. Králové – Jablonec 1:2 (kon.) | Karviná – Brno 1:1 (kon.)
FC Hradec Králové
1:2 (0:1)
FK Jablonec
Sobota 06.08.2016, 17:00ePojisteni.cz liga • 2. kolo

Ode mě je to pro dnešek z Mladé Boleslavi vše, díky za pozornost a zase příště na počtenou! (19:02:12)

Zápas je u konce, Jablonec přidal ve druhém poločase ještě jednu branku, na kterou se sice podařilo Hradci odpovědět, ovšem na tu z prvního poločasu už ne. Jablonec tak dnes vítězí 2:1 a připisuje si ze druhého zápasu v sezoně podruhé tři body.

90+3

90+3
    Balón mají na kopačkách hosté a vypadá to, že tomu tak posledních pár vteřin zůstane.

90+2
    Chleboun přiťukl hlavou na Martana, který ale centr na zadní tyč až příliš přetáhl.

90+2
    Hradec se ještě jednou žene dopředu, tak uvidíme, jestli se ještě něčeho dočkáme.

90+1
    Rychlík Malinský ulovil míč a dostal se s ním do útoku, následný centr si ale vyhlédl Beneš a dostal ho za polovinu hřiště.

90
    Jablonec zahrál standardní situace nakrátko a snaží se držet míč na kopačkách.

90
    Nastavovat se budou tři minuty, hraje se však u branky Hradce.

89
    Po faulu Malinského se bude zahrávat přímý kop na pravé straně, ovšem zhruba tak třicet metrů od malého vápna.

88
    Tak nyní připravované poslední střídání hostů, odchází Trávník a přichází Bazal.

87
    Domácí Plašil zastavil nadějnou situace hostů a vidí za to žlutou kartu.

86
    Jablonec chtěl ještě střídat, ovšem už to trvá několik desítek vteřin a nakonec k tomu zřejmě nyní nedojde.
    86. Petr MAREŠ - 1:2

86
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    PETR MAREŠ zakroutil míč přes zeď na přední tyč a Hradec tak chvíli před koncem základní hrací doby snižuje na rozdíl jednoho gólu – 1:2!

85
    Kousek od pravého rohu velkého vápna bude Hradec zahrávat po faulu na Martana přímý kop.

84
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází Milan Černý.