Slovácko – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 1:0 (kon.) | Karviná – Dukla Praha 2:1 (kon.)

Rohy: 13:2. (20:25:11)

Mistr je na kolenou. Dnes nestačila Viktoria v utkání čtvrtého kola na Fastav Zlín, kterému podlehla 0:2! O senzační výsledek se postarali Tomáš Poznar, který otevřel skóre deset minut před koncem první půle, a střídající Dame Diop. Ten zakončoval Vukadinovičův brejk do otevřené obrany v 75. minutě. Výsledek se dá považovat za zasloužený, přestože měla Viktoria většinu času balon na kopačkách, do žádné vyloženější šance se propracovat nedokázala, sama navíc může děkovat brankáři Kozáčikovi, že není výsledek ještě jednoznačnější.

90+4

90+3
    Po poslední hlavičce Ďuriše je ještě pískán nedovolený zákrok Bakošovi, který si tělem odstavil Dostála. Rozhodčí zřejmě ihned po rozehrávce zápas ukončí.

90+3
    Po výkopu Dostála fauloval Kučera. Hosté si kráčejí za cenným skalpem.

90+2
    Ve druhé ze tří nastavených minut viktoriáni obléhají zlínskou branku. Zatím se jim ale nedaří probojovat do střelecké pozice.

90+2
    Ještě je z toho přímý kop pro domácí.

90+1
    Diop si v souboji s Hromadou neporadil. Domácí budou vhazovat.

90
    Domácí hráči se nadále marně snaží dobýt pokutové území Stanislava Dostála, ovšem marně. Další centr z levé strany putoval jen do brankářovi náruče.

89
    V Plzni mohlo být definitivně hotovo! Robert Bartolomeu v úniku dva na jednoho vybídl ke skórování Lukáše Holíka, který však nedokázal Matúše Kozáčika prostřelit. Obrana Viktorie byla otevřená, čehož Zlín velice dobře využil.

88
    Po rohovém kopu posílal balon do pokutového území Jan Kovařík, našel ale jen hlavy bránících fotbalistů Zlína.

Dnešní utkání sleduje 9327 diváků.

88
    Milan Petržela se ve vápně dostal k balonu a pokusil se ho napálit centrem před branku, jenomže tam nebyli připravení spoluhráči!

87
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Josef Hnaníček, přichází Tomáš Janíček.

87
    Žlutou kartu dostává Josef Hnaníček (FC Fastav Zlín) za útočný faul.

87
    Petrželův centr zvládl Stanislav Dostál vyboxovat k Hořavovi, který nakonec nechal vypálit Rajtorala. Do rány mu však padli bránící hráči.

86
    Marek Bakoš zpracoval balon pro spoluhráče Milana Petrželu, který vybojoval rohový kop pro viktoriány.