3:0 (1:0)
MFK Karviná
Pondělí 29.08.2016, 18:00 • Letná • ePojisteni.cz liga • 5. kolo

90+1
    Konec zápasu. Velmi pohledné a atraktivní utkání končí jasnou výhrou Zlína v poměru 3:0, díky dvěma brankám Dameho Diopa a jednom zásahu Lukáše Holíka. Zlín dnes předvedl opravdu bezchybný výkon a právem se posunuje na první místo tabulky! To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (19:50:30)

90+1
    Sudí Julínek nastavuje zápasu jednu minutu.

90
    Ke střele se dostal Jan Moravec, Dostál míč bez problémů chytil.

90
    Na konci normální hrací doby ještě jeden roh pro Karvinou.

89
    Poslední střídání, které vzbudilo pozornost. Odchází dvojnásobný střelec Diop, kterého nahrazuje David Hubáček. Pro něho to je třístý start v nejvyšší soutěži.

88
    Fotbalová paráda od Miloše Kopečného. Patičkou prohodil míč mezi nohama protihráče.

86
    Hra je opět přerušena, Filip Panák byl v ofsajdu.

85
    První žlutou kartu zápasu ukazuje sudí Julínek až teď. Dostává ji Dame Diop za faul na půli hřiště.

84
    Pomezní sudí mává ofsajd Marka Jordana.

83
    A Haris Harba řádí! Nyní vybojoval téměř ztracený míč.

81
    Poslední střídání Zlína. Tomáše Poznara nahrazuje nová akvizice ve zlínském dresu, Haris Harba. Kdo ví, možná to byly poslední minuty ve zlínském drese.

80
    Poslední změna hostů. Pavola Jurča nahrazuje Filip Panák.

79
    A zlínská Letná je na nohou. Takový výkon si dnešní početná navštěva zaslužila.
    77. Lukáš HOLÍK - 3:0

77
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tohle je fotbalová exhibice! Obrana v Karviné již byla rozložena, Marko Jordan přihrávkou vybídl LUKÁŠE HOLÍKA, který šel naprosto sám proti Laštůvkovi, podíval se, zamířil a vystřelil – 3:0! Asistence: Marko Jordan.
    76. určo se natáhl po míči a hlavičkoval jen těsně vedle

76
    Po rohu se dostal do nadějné pozice Pavol Jurčo, jeho pokus hlavou se ale nevešel mezi tři tyče.