Karviná – Liberec 0:0 (kon.)
MFK Karviná
0:0 (0:0)
FC Slovan Liberec
Středa 26.10.2016, 17:00 • Městský stadion, Karviná - Ráj • ePojisteni.cz liga • 8. kolo

Z chladné Karviné je to vše. Děkuji za pozornost. (19:05:58)

Karvinou bod posunul na sedmou pozici ve vyrovnaném středu tabulky, Liberec střídá svého rivala z Jablonce na desátém místě.

To vše sledovalo 3 220 diváků.

Také ve druhém poločase měl Libere míč častěji na kopačkách a byl nebezpečnějším týmem. Dlouhou dobu se však na hřišti vůbec nic zvláštního nedělo, až v 70. minutě těsně minul šibenici Budínský. To byla jediná větší příležitost Karviné po změně stran. Tato rána však ještě více nabudila hosty a ti si začali vytvářet šance. Latku a Sýkoru však vychytal Laštůvka, da Silva pak v největší šanci zápasu ani nezakončil. Oba celky si tak připisují po bodu za bezbrankovou remízu.

90+2

90+2
    Centr před Laštůvku odvrací domácí stopeři.

90+1
    Okleštěk a Zelený mohli střílet, ale ani jeden k tomu nenašel odvahu. Zelený nakonec svoji řihrávkou odevzdal míč soupeři.

90
    Nastavují se 2 minuty.
    90. Da Silva nedokázal před Laštůvkou zkrotit míč a zakončit

90
    Da Silva se ocitl v gólové šanci po přihrávce z levé strany, ale byl nastalou situací natolik překvapen, že se míč pouze odrazil od jeho nohou a Laštůvka mu nedovolil se k němu znovu dostat! da Silva poté brankáře fauloval.

90
    Zelený pronikl po levém křídle, ale jeho centr přeletěl všechny hráče, navíc skončil za brankovou čárou.

89
    Pěkné přenesení hry na Holíka, jeho centr na poslední chvíli tečoval Folprecht mimo dosah domácích.

88
    Ševčík se proběhl s míčem asi 15 metrů a vystřelil z nějakých 25 metrů, ale po zemi a doprostřed. Pro Laštůvku žádný problém.

86
    da Silva byl předskočen jedním ze stoperů, tak ho nenapadlo nic jiného, že rukama stáhne soupeře k zemi.

85
    Okleštěk sice vystihl rozehrávku hostů, ale zároveň tím poslal míč do autu.

85
    Latkovi se moc nechce na nohy po důrazném napadání domácích.

84
    Moravec a Holík kombinovali na pravé straně, kolmice vpřed však opustila hřiště.

83
    Poslední střídání Karviné a také celého zápasu. Eismanna nahrazuje Juřena.

Libor Štěpán

Branky:

Karty:   42. Šisler (KAR) – 59. Navrátil (LIB)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 10:14.
    MFK Karviná: Laštůvka – Holík, Košťál, Hošek, Zelený – Janečka (C), Šisler – Jan Moravec, Budínský (73. Okleštěk), Eismann (83. Juřena) – Jurčo (52. Voltr).
    Náhradníci: Pindroch – Dreksa, Puchel, Okleštěk, Juřena, Voltr, Panák.

FC Slovan Liberec: Dúbravka – Coufal (C), Latka, Hovorka, Sýkora – Folprecht, Breite (66. Karafiát) – Bartl, Ševčík, Navrátil (63. Vůch) – Marković (72. da Silva).
    Náhradníci: Hladký – Bláha, Karafiát, da Silva, Bartošák, Súkenník, Vůch.

Rozhodčí: Jílek – Antoníček, Kubr

Diváci: 3 220