Dukla Praha – Slovácko 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 2:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
FK Příbram
Neděle 04.12.2016, 15:00 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • ePojisteni.cz liga • 16. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a někdy příště se zase budu těšit na počtenou! (17:04:26)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 2:2. Rohy: 14:4.

Je konec, dnešní utkání končí poměrně překvapivým výsledkem, Příbram si totiž z Mladé Boleslavi odváží bod za remízu 2:2! Právě hosté se v sedmnácté minutě dostali do vedení, když se po Majtánově centru trefil Jan Rezek, dvě minuty nato však celek z města automobilů srovnal zásluhou krásné trefy Tomáše Fabiána! Zbytek prvního poločasu patřil Boleslavským, kteří si vypracovali nespočet gólových šancí, další branku přidali v pětačtyřicáté minutě, kdy se trefil Jan Chramosta.

Do druhého poločasu domácí vstoupili až příliš pasivně, v nastaveném trendu navíc pokračovali i v jeho zbývajícím průběhu. Naopak Příbram si za vyrovnávací brankou šla, Pilík v pětapadesáté minutě trefil břevno, nedlouho nato Ayonga vychytal Diviš. Nakonec se hosté druhého gólu přeci jen dočkali, v druhé minutě nastavení jim cenný bod z města automobilů zařídil Jaroslav Tregler!

90+3
    90+2. Jaroslav TREGLER - 2:2

90+2
    Příbram právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné, Příbrami se v samotném závěru tohoto utkání podařilo vyrovnat! Rezkovu ránu zablokoval Přikryl, chvíli nato vyslal Pilík do šestnáctky načechraný pas, ke kterému se díky špatné komunikaci mezi brankářem Divišem a jedním z domácích obránců dostal JAROSLAV TREGLER, jemuž už pouze stačilo trefit odkrytou svatyni!

90+1
    Nad rámec základní hrací doby se budou nastavovat tři minuty!

90
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jan Chramosta, přichází Jan Kalabiška.

89
    Hosté zahrávali kop od rohového praporku, Magera ale balon odvrátil mimo nebezpečnou zónu. Následně se domácí vrhli d přečíslení tří proti dvěma, Přikrylova přihrávka na Chramostu se však mezi ty zdařilé počítat nedala.

88
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Roman Květ, přichází Jiří Januška.

87
    Místo Mareše se exekuce této standardní situace ujal Tomáš Přikryl, který se rozhodl pro přímé ohrožení branky, zamířil však přesně do jejího prostředka, kde číhal připravený Aleš Hruška.

85
    Tomáš Majtán si v rohu hrací plochy počíhal na Chramostu a nešetrným způsobem jej poslal k zemi. Tady sudí neměl na výběr, jasná žlutá karta.

84
    Jan Chramosta vybojoval balon, poté jej znovu předložil Tomáši Fabiánovi, jenž se rozhlédl kolem sebe a připravil palebnou pozici pro Adama Jánoše. Ten sice míč trefil náramně, jeho pokusu ale scházela přesnost.

83
    Rezek roztáhl hru na Majtána, který těsně před šestnáctkou obešel Fleišmana a chystal si balon na střelu, v ten moment mu ale pod nohy spadl Takács a jeho ránu zablokoval.

82
    Pěkná kombinace Kalvodových svěřenců! Na levé straně si balon vyměnili Chramosta s Fabiánem, druhý jmenovaný poté našel Valentu, který šikovnou uličkou oslovoval Přikryla, ten však ve vápně na míč o kousek nedosáhl.
    80. Kúdela musel kvůli zranění vystřídat

80
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Ondřej Kúdela, přichází Jiří Valenta.

80
    Na trávník jsou přivolána nosítka, pro Ondřeje Kúdelu utkání končí. Kdo jej na posledních deset minut nahradí?

Vojtěch Tůma

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 19. Fabián, 45. Chramosta (Mareš) – 17. Rezek (Majtán), 90+2. Tregler (Pilík)

Karty:   60. Chramosta (MBL) – 59. Tregler (PRI), 67. Chaluš (PRI), 85. Majtán (PRI)

FK Mladá Boleslav: Diviš – Jánoš, Da Silva, Takács, Fleišman – Mareš, Kúdela (80. Valenta) – Přikryl, Magera (C), Fabián – Chramosta (90. Kalabiška).
    Náhradníci: Vejmola – Hůlka, Keresteš, Kalabiška, Malpon, Valenta, M. Vukadinovič.

FK Příbram: Hruška – Tregler, Chaluš, Trapp (46. Krameš), Divíšek – Květ (88. Januška), Pecháček (46. Holý) – Ayong, Pilík, Rezek (C) – Majtán.
    Náhradníci: Boháč – Ferrara, Holý, Januška, Krameš, Borek.

Rozhodčí: Miroslav Zelinka – Jan Paták, Zdeněk Dobrovolný