Ostrava – Slovácko 1:0 (kon.) | Dzierżoniów – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Olomouc – Táborsko 2:1 (kon.)
Plzeň – Düsseldorf 1:1 (kon.) | Tachov – Sokolov 1:1 (kon.) | Mattersburg – Karviná 2:3 (kon.)

Karviná právě vstřelila branku!
    V samotném závěru hostující hráči Karviné znovu otáčejí vývoj na svou stranu. Skóre na stranu hostujících hráčů přetáčí ERIK PUCHEL.

85
    To jsou věci! V Gols máme znovu srovnáno. Vyrovnat se podařilo FILIPOVI PANÁKOVI.

81
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Domácí hráči v závěru druhého poločasu využívají svůj tlak k otočení vývoje zápasu.

77
    Domácí hráči jsou teď u míče a snaží se prosadit kombinační hrou.

73
    Hostující hráči teď budou zahrávat standardní situaci z vlastní poloviny.

69
    Nepřesná střela domácích hráčů.

65
    První roh pro Karvinou.

60
    Hráči Mattersburgu teď zahrávali další rohový kop, z kterého ale branku Karviné neohrozili.

59
    Pastornický teď zneškodnil další šanci domácích hráčů.

58
    Mattersburg je v druhém poločase lepší a má míč častěji pod kontrolou.

55
    Mattersburg bude zahrávat rohový kop.

52
    Hráči Karviné se snaží dostat dopředu kombinační hrou.

48
    Aktivitu z konce prvního poločasu teď hráči domácích předvádějí i v úvodu toho druhého.

46

Úvodní branku Karviné vstřelil v 25. minutě Tomáš Okleštěk.

45+1

44
    Gólem do šatny máme vyrovnáno. Jméno střelce vám z technických důvodů přineseme později.