Slavia – Sparta 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Liberec – Karviná 0:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:1 (0:1)
MFK Karviná
Pondělí 26.09.2016, 15:00 • Městský stadion • Juniorská liga • 8. kolo

S tímto konstatováním se s vámi loučím a těším se na viděnou u dalších přenosů. (16:54:26)

A to je pro dnešek vše. Ve druhé půli jsme již ani jednu branku neviděli, Karviná tak odjíždí z Liberce se třemi body. Slovan si sice vytvořil ve druhém poločase několik šancí, ani jednou však pořádně neprověřil Pastornického. Na druhé straně musel Franc po protiútocích soupeře několikrát předvést své kvality.

90+2

90+2
    Ani ten ale šanci nepřinesl.

90+2
    Slovan však bude kopat ještě přímý kop z úhlu, následovat bude nejspíš centr do šestnáctky.

90+2
    Žádné nebezpečí však nepřichází, míč byl odvrácen.

90+1
    Slovan bude zahrávat rohový kop, kupředu jde i brankář Franc!

90
    Po protiútoku pálil Tomšů, ale opět vysoko nad.

89
    Slovan vybojoval aut na polovině soupeře. Karviná však brání svědomitě a soupeře do šancí nepouští.

88
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Sas, přichází Nimely.

87
    Na kopačkách domácích je vidět nervozita, teď pokazili i jednoduchou kombinaci a čas jim rychle utíká.

85
    Macej obehrál snad tři protihráče a z rohu vápna vypálil, Franc však byl připraven a míč vyrazil.

83
    Ani ta ale žádné nebezpečí neznamenala.

83
    Nyní bude pro změnu následovat standardní situace z podobné vzdálenosti na druhé straně.

82
    Slovan zahrával přímý kop ze zhruba třiceti metrů. Kazda však trefil pouze jednoho ze spoluhráčů.

81
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Micovčák, přichází Kazda.

80
    Sas našel na hranici vápna dobře postaveného Dominika Tomšů, ten však svou střelou těsně minul domácí branku! Mohlo být téměř rozhodnuto.

78
    Naopak prudkou střelu z dálky vyslal na opačné polovině Dominik Tomšů, ale Franc si připsal efektní zákrok a míč vyrazil.

77
    Pomalu se blíží závěr a zápas se stále nese ve stejném duchu. Domácí se snaží vyrovnat, narážejí však na pozornou obranu Karviné, přes kterou se nedokáží prosadit.