Třinec – Příbram 2:2 (kon.) | Sparta – Brno 4:1 (kon.) | Karviná – Slavia 3:1 (kon.)
Jablonec – Č. Budějovice 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 4:2 (kon.)
MFK Karviná
3:1 (2:0)
SK Slavia Praha
Pondělí 03.10.2016, 13:30 • UMT SC Kovona • Juniorská liga • 9. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Karviné vše. Děkuji za pozornost a zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (15:31:16)

Je tu konec zápasu, na kterém se radují ze zisku tří bodů domácí Karvinští. Ti od čtrnácté minuty vedli, ve 39. minutě už měli dvoubrankový náskok. Pražané sice snížili na rozdíl jedné branky, ale domácí si vítězství pojistili ve čtyřiaosmdesáté minutě, kdy se trefil Panák, jehož branka uzavřela střelecké konto zápasu.

90

90
    Jedna z posledních standardních situací. Karviná bude rozehrávat rohový kop.

89
    Žlutou kartu dostává Dominik Tomšů (MFK Karviná).

89
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází David Vavrouš, přichází David Zajac.

86
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Ostap Sas, přichází Dominik Tomšů.

84
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domácí zřejmě rozhodli zápas ve svůj prospěch. FILIP PANÁK se prosadil v malém vápně hlavou, když s pomocí tyče dopravuje míč do brány.

83
    Nimely se uvolnil na pravé straně a odcentroval do pokutového území. V něm se k míči jako první dostali obránci, kteří mohou rozehrát akci Pražanů.

81
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Daniel Řapek, přichází Dominik Mládek.

79
    Panák se zjevil tváří v tvář před Přibylem, ale ani tentokrát neuspěl se svým zakončením.

76
    Kania se dostal do střelecké pozice, ale ve slibné situaci minul vzdálenější tyč hostující brány.

74
    Veselého centr z levé strany doputoval pouze k brankáři Karviné.

73
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Lukáš Kania, přichází Sylvanus Nimely.

71
    Sas našel centrem do pokutového území ze standardní situace pouze náruč hostujícího brankáře.

67
    Slavia právě vstřelila branku!
    Dobrou ruku měl trenér Slavie, který před čtyřmi minutami poslal na trávník VÁCLAVA SCHULZE, který se mu nyní odvděčuje vstřelením branky. K jejímu dosažení stačilo dorazit míč z malého vápna do brány.

66
    Hosté herně oživli a jedna akce střídá druhou. Závěrečných čtyřiadvacet minut bude hodně zajímavých.

64
    Domácí gólman teď vystrašil karvinské fanoušky. Rozehrávka trefila jednoho z obránců. K míči se dostali hosté, ale branku nedokázali ohrozit.