Slavia – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Teplice – Jablonec 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 1:4 (kon.)
Plzeň – Brno 6:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:4 (1:1)
FK Dukla Praha
Neděle 21.05.2017, 11:00 • SCM Složiště • Juniorská liga • 29. kolo

Dukla Praha potvrdila roli favorita a na jihu Čech vyhrála nad budějovickým Dynamam 4:1. Dukla si tak upevnila osmou příčku, Dynamo by teoreticky mohlo po 29. kole klesnout až na poslední místo tabulky. (12:52:58)

90

85
    Do konce zápasu chybí již pouze pět minut, utkání se pomalu dohrává.

83
    Žlutou kartu dostává Kryštof Kadlec (SK Dynamo Č. Budějovice).

77
    Dukla právě vstřelila branku!
    Demolice domácího celku pokračuje. Necelých patnáct minut před koncem totiž hosté přidávají i čtvrtý gól! Svým druhým gólem v zápase se prosadil DAVID DOUDĚRA.

76
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vojtěch Brabenec, přichází Nguyen Luong.

76
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jakub Rauscher, přichází Jan Kubata.

76
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Petr Dolejšek, přichází Dennis Rottenborn.

76
    Žlutou kartu dostává David Douděra (FK Dukla Praha).

75
    Konec dnešního zápasu se rychle blíží. Do konce chybí nějakých patnáct minut.

70
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Michal Blažek, přichází Marek Smetana.

67
    A další roh Dukly. Konec zápasu se rychle blíží a zatím to na žádné velké drama nevypadá. Hosté v pohodě kontrolují svůj dvoubrankový náskok.

63
    Již sedmý rohový kop v zápase kopali hosté, Dynamo se ale tentokrát ubránilo.

62
    Žlutou kartu dostává David Tomášek (SK Dynamo Č. Budějovice).

61
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Ondřej Brejcha, přichází Daniel Kozel.

56
    Jihočeši kopali rychle za sebou tři rohové kopy, ke změně stavu to ale nevedlo.

52
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Dominik Collin, přichází Martin Škoda.

52
    Fotbalisté Dukly velmi rychle přidávají třetí gól v zápase a nyní vedou o dvě branky! Gól na 3:1 zaznamenal DAVID DOUDĚRA.