Č. Budějovice – Příbram 1:3 (kon.) | Jablonec – Karviná 2:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:3 (1:1)
FK Příbram
Pondělí 29.05.2017, 11:00 • SCM Složiště • Juniorská liga • 30. kolo

Oba celky mají za sebou poslední kolo letošní Juniorské ligy. Lépe se rozloučili fotbalisté Příbrami, kteří zvítězili na Složišti 3:1, když byli po většinu duelu lepším a aktivnějším týmem. Dynamo mělo jen náznaky šancí a tlaku, nejlepší pasáž měli Jihočeši na konci prvního poločasu, kdy Tomášek vyrovnal. Druhý poločas už se ale hrál opět podle příbramských not, kdy hosté rozhodli o své výhře. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne. (12:54:54)

90

90
    Příbram se ubránila, dnešní duel vyhraje 3:1.

90
    Ještě poslední roh zápasu, rozehrají ho domácí.

89
    Zbytečný zákrok hostujícího Macka potrestán žlutou kartou.

89
    Přímý kop Martina Pecháčka šel vysoko nad, ale hostům už to vadit nemusí.

87
    Po Blažkově centru se do míče pěkně opřel Bálek, jeho volej šel ale metr vedle.

86
    Nejlepším hráčem domácích jednoznačně brankář Coufal, který nyní zneškodnil střelu Pecháčka. Následný roh domácí ubránili.

84
    Byl z toho ale jen rychlý brejk hostů, který Januška zakončil střelou do zad Bálka.

83
    Domácí ještě mohou zahrozit z rohového kopu.

82
    Hosté kontrolují míč a kráčí si pro vítězství na závěr sezony. Dynamo už se trápí a zřejmě nemá síly na dvě branky za necelých deset minut, kterými by Jihočeši alespoň vyrovnali skóre zápasu.

79
    Příbramský roh byl z kategorie těch nebezpečných, na první tyči ale nakonec domácí se štěstím přečkali složitou situaci.

77
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Šrain, přichází Macek.

75
    Příbram právě vstřelila branku!
    Po pěkné individuální akci Romana Květa, který se proháčkoval přes tři soupeře do vápna, už měl po jeho pasu snadnou práci ZDENĚK LINHART, který usměrnil míč do sítě.