Třebíč – MAC Budapešť 2:3 (kon.) | Žilina – Trenčín 1:2 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 2:2 (kon.)
Písek – Motor ČB junioři 3:5 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 7:0 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:4 (0:2 po s.n.)
IHC Králové Písek
3:5 (1:1, 1:3, 1:1)
Motor České Budějovice - junioři
Pátek 19.08.2016, 18:00Přípravné zápasy

Jihočeské střetnutí je u konce. Zápas nejvýrazněji ovlivnila desetiminutovka druhé třetiny, ve které hosté třikrát skórovali. Naopak Písecké může mrzet hojné množství nevyužitých brankových příležitostí. S přáním poklidného zbytku pátečního večera se z Písku loučí Petr Košatka. Na shledanou. (20:03:06)

59:59
    Písek právě vstřelil branku!
    V poslední vteřině z úhlu napasoval puk k levé tyči JOSEF VLK. Asistence: David Koutenský, Radek Volf.

59:27
    Písečtí už ani nezkoušejí hru bez brankáře, ačkoliv stále hrají přesilovou hru 5 na 3.

59:17
    Hosté získali kotouč ve vlastním pásmu a okamžitě ho nasměrovali ven ze třetiny.

58:46
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice – junioři (Farka – 2 min., hákování).

58:37
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Šulek našel volného BÁRTU, který z vlastního pásma trefuje prázdnou klec. Asistence: Šulek

58:26
    Kafka opouští bránu, Písečtí to zkusí v 6 proti 4.

58:26
    Bláha fauloval Procházku kolenem a domácí si v závěru utkání zahrají početní výhodu.

58:07
    Špatná rozehrávka Budějovických končí zakázaným uvolněním, po kterém se bude vhazovat po pravé ruce brankáře Patery.

57:43
    Doktor nebezpečně pálil švihem a jeho pokus prolétl těsně kolem levé tyče.

56:25
    Nahození od modré čáry Kafka raději podržel do přerušení.

56:04
    Hra domácího týmu je v dnešním utkání hodně křečovitá. Písečtí se dobrou minutu drželi ve třetině soupeře, výrazněji ohrozit Pateru se ale ani v tomto případě nepodařilo. Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

53:38
    Přečíslení 2 na 1 v podání píseckého týmu. Duchoň v závěru celé akce přihrával před bránu Šuhajovi, ani tentokrát se ale Píseckým nepodařilo dopravit puk do branky.

51:41
    O pár vteřin později se Budějovičtí neshodli v rozehrávce a tentokrát je odpískáno zakázané uvolnění.

51:33
    Další útočné snažení Motoru je přerušeno pro ofsajd.

50:13
    Hosté ujížděli na píseckou branku v přečíslení a výtečně zachytil křížnou přihrávku Koutenský.

48:42
    Další slibně vypadající akce domácích. Také v tomto utkání je hodně vidět Vlček, ani jemu se ale nedaří střeleckou smůlu domácích prorazit, z dobré pozice na mezikruží budějovickou klec těsně minul.

47:27
    Vochozka chytře přihrával před bránu Bláhovi, který se snažil usměrnit puk k bližší tyči, Kafka si ale tento prostor dokázal včas pokrýt.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 5. Duchoň (J. Volf, Suda), 35. Vlček (TS), 60. Vlk (Koutenský, R. Volf) – 12. Šulek (Bárta), 22. Pixa, 32. Michal (Vochozka, Svoboda), 33. Vochozka (Bláha), 59. Bárta (Šulek)

IHC Králové Písek: Kafka – Jirků, Hanus, Koutenský, Hřebíček, R. Volf, Suda, Červinský, P. Procházka – Vlček, Rod, Pašek, Šuhaj, Duchoň, J. Volf, Vlk, Koupal, Suchan
    Motor České Budějovice - junioři: Patera – Michal, Klinecký, Svoboda, Tintěra, Farka, Radoš, Benda, Kubeš, Vochozka, Doktor, Bláha, Tejko, Bárta, Šulek, Kadilák, Káník, Pixa, Vráblík

Rozhodčí: Šperl – Horažďovský, Oudes