FK Litoměřicko
3:1 (3:0)
FK Příbram
Úterý 16.08.2016, 17:00MOL Cup • 2. kolo

Na litoměřickém stadionu se slaví postup FK Litoměřicka do 3. kola poháru MOL Cup. Přímo z místa dění pěkný zbytek úterního večera přeje Radim Tuček. (18:57:50)

V Litoměřicích se dnes zrodilo velké překvapení. V prvním poločase outsider třikrát zcela zaskočil prvoligového favorita a zázrak byl na cestě. Přestože Příbram hned po přestávce Rezkem z penalty snížila, další gól už domácí neinkasovali a po výhře 3:1 se tak mohou zcela zaslouženě radovat z postupu do dalšího kola. V něm se tak opět mohou těšit na dalšího zajímavého soupeře.

90+4

90+2
    Žlutou kartu v nastaveném čase obdržel domácí Lukáš Křeček.

90
    Hlavní rozhodčí Ondřej Ginzel nastaví dnešní utkání o čtyři minuty.

89
    Domácí celek drží míč na své útočné polovině a zdá se, že překvapení bude na světě.

89
    Žlutou kartu inkasoval domácí Vladimír Kolmistr.

85
    Standardka i na straně hostů. Tregler z ní však hlavičkoval vysoko nad Měsíčkovu branku.

79
    Litoměřicko vyrovnalo hru a dokonce zahrozilo přímým kopem, který adresáta sice nenašel, ale nakonec prosvištěl těsně vedle tyče hostů.

78
    Za dvougólového střelce Štěpána Kacafírka nastupuje na plac litoměřický odchovanec Petr Tichý.

72
    Další litoměřické střídání. Antonína Holuba nahradil Štěpán Hanzlík.

72
    Utkání 2. kola MOL Cupu v Litoměřicích sleduje 1423 diváků.

69
    Litoměřice vystřídaly. Marka Fausta nahradil Vladimír Kolmistr.

57
    Prvoligový celek v úvodu druhé půle přidal na obrátkách a je nyní aktivnějším týmem. Litoměřicko však pozorně brání.

48
    Příbram právě vstřelila branku!

Zkušený JAN REZEK touto nabídkou nepohrdl a pokutový kop proměnil. Je sníženo – 3:1.

48
    Krátce po změně stran je nařízena penalta i na druhé straně! Ta však byla velmi sporná.

46
    V poločasové přestávce došlo v příbramském dresu hned k dvojímu střídání. Hřiště opustili Tomáš Pilík a Jiří Mareš. Jejich místa zaujali Marco Ferrara a Tomáš Majtán.

46

V Litoměřicích přítomní diváci viděli šokující první poločas, v němž třetiligový celek FK Litoměřice jednoznačně přehrává ligovou Příbram a zcela zaslouženě vede 3:0. Příbramští si kromě několika centrů nevytvořili téměř nic.