Zlín – Opava 1:0 (kon.) | Ostrava – Teplice 1:2 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Hlučín – Karviná 1:4 (kon.) | Jihlava – Příbram 0:0 (2:0 po pen.) | Č. Budějovice – Brno 2:1 (kon.)
Olomouc – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Plzeň – Slovácko 2:2 (2:4 po pen.)
FC Hlučín
1:4 (1:3)
MFK Karviná
Sobota 10.09.2016, 11:00 • Městský fotbalový stadion • Celostátní liga staršího dorostu • 5. kolo

Skončilo utkání Celostátní ligy staršího dorostu, ve kterém domácí FC Hlučín podlehl týmu MFK Karviná výsledkem 1:4. Karviná se dostala v prvním poločase do vedení o tři branky, když se postupně trefil Drbúl, Macko a Blejchař. Před koncem prvního poločasu neproměnil Holiš penaltu a Lubovský snížil na rozdíl dvou branek. V druhém poločase zvýšil Nimely znovu na rozdíl tří branek a bylo jasné, že z tohoto utkání si vybojují všechny tři body a odrazí se tabulkou směrem nahoru. Naopak Hlučín se propadl na poslední místo. (13:54:30)