K. Vary – Kladno 4:5 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
4:5 (3:1, 1:1, 0:2 - 0:1)
Rytíři Kladno
Středa 28.09.2016, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 9. kolo

V dnešním zápase předvedli své kvality oba týmy. Avšak hosté byli úspěšnějšími a po využití chyb vyhrává nad celkem Tomáše Marišky, který i přes neúspěch předvedl jeden z nejlepších výkonů sezóny. (19:13:53)

61:13
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno vítězí zásluhou DOMINIKA HAVELKY, který využil chyby v rozehrávce domácích a po přihrávce Schildhabela zakončil přesnou střelou do růžku branky z mezikruží. Asistence: Krešimir Schildhabel

60:55
    Hra se opět otočila. Domácím se podařilo usadit v útočném pásmu.

60:38
    Hra nemá příliš vysoké tempo a navrch mají hráči hostů.

60:28
    Na puku se drží hosté.

60:01

Třetí třetina nepřinesla z pohledu domácích dobrý výsledek. Po dvou inkasovaných brankách se mohou radovat hosté, kteří dokázali srovnat zápas a mají z dnešního zápasu jistý bod.

60:00

59:19
    Jiří Janata měl na holi svůj třetí gól v zápase, ale střela byla zablokována do ochranné sítě.

58:23
    Třetina v samotném konci nabírá vysokých otáček. Na puku jsou více hokejisté Kladna.

57:43
    Hra se přesunula před Kuchaře, který musí čelit v posledních minutách velkému nátlaku.

56:52
    Karlovarští znovu po chybě při přihrávce ztratili puk a musí se znovu vracet.

56:22
    Energetici se usadili v útočném pásmu.

55:50
    Hra se nyní úplně změnila. Navrch začali mít hokejisté Kladna, kteří mají po vstřeleném gólu novou mízu.

54:12
    Z úplně ničeho se podařilo hostům srovnat skóre. Když po odraženém nahození Havelky na bránu od mantinelu se šťastně podařilo tečovat ŠTĚPÁNU BLÁHOVI, který tečoval puk položenou hokejkou na led. Asistence: Dominik Havelka, Pavel Řepka

53:35
    Hra pokračuje po menší diskuzi Hendrycha s rozhodčími.

53:00
    Hra nemá skoro žádné tempo.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 3. Janata (Weinhold, Vodička), 5. Janata (Davídek, Vodička), 7. Davídek (Nguyen), 40. Davídek – 12. Chládek (Piovarči), 34. Zelingr (Kučera, Patyk), 43. Vach (Janeček, Cibák), 55. Bláha (Havelka, Řepka), 62. Havelka (Schildhabel)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Pajk, Brabec, Weinhold, Vodička "A", Beer, Vápeník, Pátek – Davídek, Janata "C", Šála, Čejka, Procházka "A", Svoboda, Hendrych, Kovář, Nguyen, Horký Trenér:Tomáš Mariška
    Rytíři Kladno: Svoboda (Stahl) – Havelka, Šíma, Chládek, Zelingr, Malý, Kiml – Cibák, Bláha, Patyk "C", Keszl "A", Schildhabel "A", Piovarči, Kučera, Řepka, Borkovec, Okegawa, Janeček, Vach

Rozhodčí: Petružálek – Belko, Coubal