K. Vary – Kometa Brno 1:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Kometa Brno
Pondělí 12.12.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 27. kolo

Zápas je u konce. Třetí třetina přinesla velmi zajímavý závěr, kdy nejdříve Kometa šla do dvoubrankového vedení a následně dokázali energetici snížit. Brno si však poslední vteřiny uhlídalo a odváží si všechny tři body. Ode mne je to dnes vše a u dalších zápasů na shledanou. (20:02:16)

59:47
    Brno však utkání drží mimo svoje pásmo.

59:28
    Domácí hrají opět v šesti!

59:19
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Máme tu velmi zajímavou zápletku konce třetí třetiny! Při velmi dobrém clonění Davídka před bránou se podařilo MARTINU WEINHOLDOVI z mezikruží prostřelit shluk hráčů a přesně zakončit do levého horního rohu branky. Bez asistence.

58:57
    Energie drží puk v útočném pásmu, ale nestřílí vůbec na bránu.

58:34
    Brno pouze vyhazuje puk a brání poslední vteřiny periody.

58:22
    Domácí hrají v šesti!

57:55
    Dvě minuty před koncem třetí třetiny byl tvrdě sražen u mantinelu Ondřej Pajk, ale zvedá se z ledu a bude pokračovat ve hře.

56:25
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa potvrzuje své kvality a dává druhou branku! Po přečíslení dva na jednoho se po přihrávce Horkého, ujmul puk ANDREAS JAJCAY, který velmi jednoduše poslal puk do odkryté části brány a zvyšuje tak náskok Brna. Asistence: Luboš Horký, Daniel Hroudný

56:00
    Ofsajd je pískán hostům a vhazuje se ve středním pásmu.

55:05
    Radim Ferda sám ujížděl na bránu, ale jeho střelu k bližší tyči Kuchař dokázal pokrýt a kotouč je znovu na holích Karlových Varů.

54:12
    Necelých šest minut před koncem základní hrací doby mají navrch domácí, kteří jsou neustále v útočném pásmu.

53:56
    Dominik Šála předvedl samostatný výpad na bránu Dostála, ale střela beckhendem se mu nevydařila.

53:13
    Karlovarští v přesilové hře nedokázali nic vymyslet a po ani jedné střele si nemohli žádat gól.

52:36
    Filip Král se pokusil vyhodit puk, ale přes dva hráče se mu to nepodařilo.

51:42
    Energie se usadila v útočném pásmu, ale zatím nevystřelila.

51:10
    Za vysokou hůl je vyloučen Tomáš Mlynář (KOM) na dvě minuty.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 60. Weinhold – 19. Luboš Horký (Zábranský, Mlynář), 57. Jajcay (Horký, Hroudný)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Pajk, Weinhold, Klejna, Vodička "A", Vápeník, Beer, Brabec – Davídek, Janata "C", Kurfürst, Šik, Procházka "A", Hotěk, M. Horký, Hendrych, Šála, Salnikov, Kovář Trenér: Tomáš Mariška
    HC Kometa Brno: Dostál (Krček) – Zábranský, Král, Mikyska, Furch, Trnka, Kabelka, Sedláček – L. Horký "A", Havlát, Mlynář, Kratochvíl "C", Škvrně, Gajarský, Ferda "A", Hasoň, Čejka, Jajcay, Hroudný Trenér: Pavel Pazourek

Rozhodčí: Sýkora – Brejcha, Suchánek