Třebíč – MAC Budapešť 2:3 (kon.) | Žilina – Trenčín 1:2 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 2:2 (kon.)
Písek – Motor ČB junioři 3:5 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 7:0 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:4 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
HK Nový Jičín
3:4 (0:0, 3:2, 0:1 - 0:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Pátek 19.08.2016, 18:00Přípravné zápasy

Základní hra byla vyrovnaná pro oba soupeře, následně v prodloužení si dle mého názoru, vytvořilo více šancí, hostující mužstvo ale gól nepadl. Proto musely následovat samostatné nájezdy, kde oba střelci Valašského Meziřičí, byli úspěšní a to rozhodlo. Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a těším se u dalšího přenosu! (20:28:36)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Bobři Valašské Meziříčí.

Je rozhodnuto! Záslouhou Pořického, který dal první nájezd vyhrávají Bobři Valašské Meziřičí, na samostatné nájezdy!

2. série
    0:2
    Bohužel, ani Běhal nepřekonal Čápa a Bobři vyhrávají na nájezdy !

2. série
    0:2
    Bahounek je úspěšný a je to 0:2

1. série
    0:1
    Jako druhý jel Michael Chovstek, nastřelil pouze mantinel!

1. série
    0:1
    Jako první jel střelec gólu, Pořický (VAL) a předvedl neskutečnou akci! Už už to vypadalo, že gól nepadne, jenomže střelou z úhlu hezky poslal kotouč za záda Slováka – 1:0!

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení gól nepřineslo, budou následovat samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:23
    Dobře teď obrana domácích, přečetla rozehrávku, bohužel se tímto dostali do offsidu.

63:45
    Kratochvíl volil pozvolný nájezd a následně střelu nad lapačku, Čáp ale hezkým zákrokem mu nedal šanci!

63:45
    Nařízeno trestné střílení, za sekání pro Kratochvíla Šimona! (NJI)

63:00
    Kabeláč s Bahounkem se snažili překvapit Čápa, Kabeláč sice střílel ale nepřesně a skóre se tedy nemění.

61:42
    Další velká šance pro Bobry, tentokrát v dobré pozici Ondráček Filip, který již dnes gól zaznamenal!

61:36
    Chroboček ve velké šanci, Slovák vytěsnil puk jen tak tak špičkou betonu!

60:61
    Aktivněji začali Bobři, když poslali střelu na bránu, Slovák ale pozorný.

60:01

60. minut nám nepřineslo vítěze, bude se tedy pokračovat dalších pět minut a to sice ve třech na každé straně, po vzoru NHL.

Michal Knápek

Branky a nahrávky: 21. Běhal (Zdeněk), 31. Zděnek (Kocián, Málek), 34. Běhal (Zdeněk, Slovák) – 28. Mikel (Studený), 38. Ondráček (Varga, Zábojník), 55. Pořický, rozh. náj. Pořický

0:2   Běhal (NJI)

HK Nový Jičín: Slovák (Iláš), Běhal, Kužílek, Haloda, Hruška, Bahounek, Metelka, Cabák, Chvostek M., Zdeněk, Gebauer R., Kocián, Novotný, Ižacký, Dalajka, Hladiš, Slovák, Kratochvíl Š., Hlaváč, Málek, Kabeláč
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Čáp (Plšek), Báchor, Zábojník, Žabčík, Mikel, Štědrý, Chroboček, Baroš, Studený, Brunec, Pořícký, Martiník, Kubo, Varga M, Varga D, Kývala, Ondráček, Kuchařík