2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Úterý 20.09.2016, 18:00 • Home Credit Aréna • Tipsport extraliga • 1. kolo

Ode mě je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek úterního večera. (20:16:19)

Liberec tedy nakonec slaví první bodový zisk na domácím ledě v letošní sezóně. Dohrávku prvního kola ovládl po gólech Pyrochty a Bližňáka 2:1. Za hosty skóroval hned ve druhé minutě Dominik Kubalík.

Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
    Střely na branku: 44:26 (14:8, 17:10).
    Úspěšnost vhazování: 57 % – 43 % (29/51, 22/51).

Nejlepší hráči utkání:
    Liberec – Roman Will
    Plzeň – Peter Čerešňák

Máme tu konec utkání. Ve třetí periodě jsme gól neviděli, stejně jako velké množství šancí. Na ledě se odehrávala spíše taktická bitva.

59:58
    Ševc vyhazuje kotouč vysoko nad hrací plochu. Liberec dnes uhájí tři body!

59:53
    Oddechový čas pro Západočechy.

59:53
    Zakázané uvolnění Tygrů. Hra je přerušena.

59:40
    Will nerozehrál přesně, když namazal jednomu z protihráčů kotouč na hůl. Ten však tuto situaci rozhodně nečekal a než se vzpamatoval, byl mu puk odebrán.

59:31
    Hosté to zkouší v šesti!

59:30
    Škoda je kompletní!

59:09
    Protiútok Plzně dokázali Liberečané s vypětím všech sil zastavit.

58:46
    Jeden z obránců hráčů v modrých dresech napálil kotouč o plexisklo na střídačku. Vhazovat se bude před Machovským.

58:08
    Tygři mají kotouč na svých hokejkách ve svém obranném pásmu. Do konce zápasu zbývají necelé dvě minuty.

57:30
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Nicholas Johnson – 2 min., podražení).

57:30
    Na druhé straně mohl definitivně rozhodnout Šimek. Ten při přečíslení 2 na 1 střílel k bližší tyči, ale nezamířil přesně.

57:17
    Pokus Davida Stacha vystrašil Willa, jelikož ho jeden z obránců tečoval. Mladičký strážce liberecké svatyně si ale s šancí Plzně poradil.

56:48
    Střela Coltona Yellow Horna byla sražena do ochranné sítě.

RR

Branky a nahrávky: 19. Pyrochta (J. Stránský, Jelínek), 27. Bližňák (Bartovič, D. Špaček) – 2. D. Kubalík (Indrák, Čerešňák)

Bílí Tygři Liberec: Will (Lašák) – R. Šimek, Ševc, Mojžíš, Vitásek, Pyrochta, Derner, Havlín – Svačina, Bulíř (C), Radivojevič – J. Stránský, Jelínek, L. Krenželok – Bartovič, Bližňák, D. Špaček – Ordoš, Lakatoš, Vantuch – Hrabík.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – P. Kadlec, D. Sklenička, Čerešňák, Pulpán, Kubka, Moravčík – Kratěna (C), Stach, T. Svoboda – Indrák, Kracík, D. Kubalík – Yellow Horn, Koreis, Johnson – Schleiss, Hrnka, Lev.

Rozhodčí: Pešina, Pražák – Ondráček, Gerát

Diváci: 3 690