Třinec – K. Vary 7:0 (kon.) | Chomutov – Liberec 3:2 (1:0 po s.n.) | Olomouc – Sparta 3:2 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 0:1 (1:2 po s.n.) | Zlín – Plzeň 1:2 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 8:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Litvínov 3:4 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
3:4 (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)
HC VERVA Litvínov
Neděle 18.09.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 5. kolo

Tolik pro tento týden z Mladé Boleslavi. Pěkný večer a úspěšný vstup do nového pracovního týdne. (19:57:04)

Ochozy boleslavské ŠKOENERGO Arény zchladil po 33 sekundách prodloužení přesným zakončením Robin Hanzl, který rozhodl o zisku bonusového bodu pro svůj tým. Hokejisté VERVY ve městě automobilů překvapili, jejich výhra je však vzhledem k tomu, jak hráli, nejspíš zasloužená. Nyní si hosté užívají děkovačku s plným kotlem fanoušků. Domácí hokejisté se naopak mají znovu nad čím zamýšlet, protože v této sezóně se zatím stále hledají.

Litvínov právě vstřelil branku!
    ROBIN HANZL dokázal brzy rozhodnout osud tohoto duelu. Zůstal opomenut u levé tyče a zakončil do horní části boleslavské branky. Asistence: František Lukeš.

60:15
    Litvínovští jsou po změně stran před Janem Lukášem, zatím však nevystřelili.

60:01

Šedesát minut rozuzlení tohoto duelu nenabídlo, remíza nejspíš odpovídá dění na ledové ploše. Za malou chvíli budeme tedy svědky pětiminutového prodloužení hraném tři na tři.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Utkání pomalu, ale jistě směřuje do prodloužení.

59:23
    Bruslaři jsou v útočné třetině, ale nedaří se jim výrazněji ohrozit hostující bránu.

58:54
    Dnes aktivní Richard Nejezchleb si najel až před Jana Lukáše a prudkou střelou jej prověřil. Litvínovský útočník však mířil pouze na hruď boleslavského strážce svatyně.

58:44
    Radan Lenc při zakončení u litvínovské branky zavrávoral, zákrok na hraně však rozhodčí pouští.

58:24
    Tomáš Hyka přenechal v pravém kruhu puk Pavlu Musilovi, který natrefil jen plexisklo.

57:53

57:47
    Závar před hostující brankou Jaroslav Hübl zvládl a neinkasoval.

57:20
    Marek Trončinský přenechal kotouč Tomáši Pospíšilovi, jenž však minul litvínovskou branku o hodně velký kus.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 5. Žejdl (Klepiš), 24. Stříteský (Hyka), 39. Musil (Hyka, Hanzlík) – 19. Nejezchleb (Gula), 19. Trávníček (Pavelka, Reichel), 35. V. Hübl (Kubát), 61. R. Hanzl (Lukeš)

BK Mladá Boleslav: Lukáš (Tarkki) – Trončinský, Kučný, Stříteský, T. Voráček, Hanzlík, Štich, Pastor – Pospíšil, Vampola, Pacovský – Hyka, Musil, Lenc – Látal, Urban – Orsava, Klepiš (C), Žejdl.
    HC VERVA Litvínov: J. Hübl (Halász) – Kubát, Gula, Z. Sklenička, F. Pavlík, Sörvik, Pavelka, Kokeš – Lukeš, V. Hübl, Nejezchleb – J. Černý, R. Hanzl, Martynek (C) – Trávníček, Reichel, M. Hořava – T. Doležal, M. Hanzl, Jurčík.

Rozhodčí: Pražák, Hribik – Bláha, Špůr

Diváci: 3 739