Třinec – Sparta 2:1 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Zlín 2:3 (po pr.)
Litvínov – Chomutov 3:2 (po pr.) | Pardubice – Liberec 2:3 (kon.) | K. Vary – Olomouc 2:3 (po pr.)
HC VERVA Litvínov
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
Piráti Chomutov
Úterý 20.12.2016, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 30. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (19:57:55)

Střely na branku: 23 – 31

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které došlo do prodloužení. To rozhodl v přesilové hře Karel Pilař a připsal pro svůj tým bonusový bod navíc. Hosté z litvínovského ledu odjedou s bodem jedním.

61:44 Karel PILAŘ - 3:2
    Zdroj: Hokejka TV

61:44
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hrdinou utkání se stává KAREL PILAŘ, který po návratu do Litvínova byl dnes hodně vidět. V přesilové hře vypálil kousek za modrou čárou a jeho dělovka skončila za zády Jána Laca – 3:2. Domácí tak znovu uhájili svůj chrám a vítězí před svými fanoušky v nastaveném čase. Asistence: František Lukeš.

61:36
    Domácí lavička si vybírá oddechový čas.

61:36
    Jan Rutta zahrál vysokou holí a dostává dvě minuty. Litvínov si tak zahraje přesilovku čtyři na tři.

61:10
    Fantastický zákrok proti Davidu Kämpfovi předvedl Jaroslav Janus a zachránil tak svůj tým od inkasované branky.

60:29
    Kubát objel hostující branku, ale následně pak ho o kotouč obral Flemming, který poslal kotouč směrem k domácí brance.

60:01

Je konec třetí třetiny. Základní hrací doba vítěze neurčila, hosté doslova v hodině dvanácté srovnali při powerplay a následovat tak bude atraktivní prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:53 David KÄMPF - 2:2

59:53
    Piráti právě vstřelili branku!
    A hostům se tento tah dokonale podařil. Sedm vteřin před vypršením základní hrací doby se od modré čáry napřáhl Jan Rutta a před brankou pak jeho ránu tečoval DAVID KÄMPF – 2:2. Je tedy opět vyrovnáno a hosté si tak vynutili prodloužení. Asistence: Jan Rutta, Vladimír Růžička.

59:26
    Piráti se uhnízdili v pásmu Vervy, ale zatím se jim nedaří i díky obraně Litvínova dostat se do zakončení. Nyní probíhá souboj u pravého mantinelu o kotouč.

58:55
    Až nyní se to povedlo. Laco je na střídačce a hosté to zkouší se šesti bruslaři v poli.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 30. V. Hübl (R. Hanzl, Pilař), 52. T. Pavelka (Pilař, Jurčík), 62. Pilař (Lukeš) – 35. Vondrka (Tomica, Rutta), 60. Kämpf (Rutta, V. Růžička)

HC VERVA Litvínov: Janus (J. Hübl) – Gula, Kubát, T. Pavelka, Sörvik, F. Pavlík, Z. Sklenička, Pilař – Gerhát, V. Hübl (A), Lukeš – M. Hanzl, R. Hanzl (A), Strnad – M. Hořava, J. Šimeček, Trávníček (C) – R. Veselý, Válek, Jurčík.
    Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Dlapa, Flemming, Skinner, Valach, Mrázek, Rutta, L. Chalupa – Tomica (A), Huml (A), Vondrka (C) – Sklenář, V. Růžička, Kämpf – Poletín, Raška, Koblasa – Slavíček, Šťovíček, Skokan.

Rozhodčí: Hribik, Pavlovič – Svoboda, Lhotský