Jihlava – Prostějov 4:3 (po pr.) | Třebíč – Přerov 5:3 (kon.) | Most – Ústí n/L 3:4 (2:3 po s.n.)
Havířov – Litoměřice 4:1 (kon.) | Kladno – Benátky n/J 3:2 (po pr.) | Slavia – Motor ČB 5:3 (kon.)
AZ Havířov
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 07.09.2016, 18:00 • K&K PNEU Aréna • Chance liga • 1. kolo

Ve třetí třetině Havířov dokázal odskočit soupeři a nakonec právě díky této rozdílové třetiny získal tři body.

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase příště. (20:32:32)

59:43
    Závěr zápasu je zde, havířovské publikum děkuje hráčům za dnešní výkon a první sezónní vítězství.

59:02
    Laco ukázal dobrou hru s hokejkou a místo přerušení vyhodil kotouč.

57:42
    Havířov právě vstřelil branku!
    Nakonec také tato početní výhoda bude využita. Po zmatcích na brankovišti se nejlépe zorientoval TOMÁŠ GŘEŠ, který dorazil volný puk do sítě a definitivně tak rozhoduje tento zápas. Asistence: Jakub Kotala

57:30
    Na útočné modré čáře nezpracoval domácí hráč kotouč a tak se píská zakázané uvolnění.

56:14
    Seman to zkoušel dobře, ale Rybár vyrážečku vystrčil včas.

56:01
    Litoměřice musí také ve čtyřech riskovat a to samozřejmě pomáhá AZ dostat se rychle do pásma.

55:43
    Pokračuje přesilová hra AZ pět na čtyři a ta bude trvat ještě něco přes dvě minuty.

55:29
    Malinko se štěstím kotouč nakonec končí v síti. Rybár pouze vyrazil střelu obránce a ANTONÍN PECHANEC byl pozorný u levé tyče a pohotově doklepl puk do sítě. Asistence: Daniel Štumpf, Marcel Petran

54:58
    Havířov je usazen v útočném pásmu.

54:27
    Pechanec se ocitl na malou chvíli v brankovišti a rozhodčí to postřehl, AZ je vykázán z pásma.

54:05
    A rázem je z toho přesilová hra pět na tři! Kotala dostal kotoučem do tváře a tak je zde další trest pro Litoměřice. Odpyká jej Martin Bača, který si nedal pozor na svou hůl. A opět jsou to 2+2 minuty, poněvadž v obličeji havířovského hráče byla krev.

54:00
    Marek Haas si dobře posouval kotouč do jízdy a byl evidentně podražen Bažantem. To neuniklo pozornosti rozhodčího a tak si AZ zahraje přesilovou hru.

53:40
    Vysoký výskok předvedl Veselý, rukou poté poslal kotouč do útočného pásma a tím svého spoluhráče dostal do postavení mimo hry.

52:40
    Maruna s Kotalou zabojovali v útočném pásmu a vybojovali na první pohled ztracený kotouč.

52:03
    Zakázané uvolnění Litoměřic.

51:55
    Kotouč se dostal mimo hrací plochu a současně s touto situací se vrátil do hry vyloučený Petran.

51:25
    Jiří Krisl předvedl dva tvrdé hity ve středním pásmu a okamžitě je odměněn chorálem, který nyní zní halou.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 13. Štumpf (Pechanec, Maruna), 43. Sztefek (Haas), 56. Pechanec (Štumpf, Petran), 58. Gřeš (Kotala) – 37. Kopta (Hanták, Švagrovský)

AZ Havířov: M. Laco (K. Šimeček) – Krisl, Lenďák, D. Seman (C), Nesvadba, Petran, Korím, Dudek – Sztefek, Haas, Dvořáček – Gřeš, L. Bednář, Kotala – Maruna, Pechanec, Štumpf – V. Meidl, D. Matula, Hrazdíra.
    HC Stadion Litoměřice: Rybár (Šindelář) – Smetana, Šulc, Bača, Bažant, Piegl, Jebavý, Zeleňák – Jaroslav Kalla, J. Veselý, Paločko – Pletka, Miškář, P. Beránek – Kopta, Hanták, Švagrovský (C) – Safin, Pilař, Valášek.

Rozhodčí: Koziol – Adamec, Gančarčík