Motor ČB – Most 7:0 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 4:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 5:4 (kon.)
Přerov – Frýdek-M. 6:5 (po pr.) | Prostějov – Kadaň 4:3 (kon.) | Havířov – Jihlava 1:4 (kon.)
Kladno – Slavia 3:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
6:5 (2:1, 0:2, 3:2 - 1:0)
HC Frýdek-Místek
Středa 14.09.2016, 18:00Chance liga • 4. kolo

To je z dnešního duelu vše. Na shledanou. (20:30:27)

Dnešní zápas je minulostí. Bylo to utkání plné zvratů. Nejprve Přerov vedl o dvě branky, poté dvě branky prohrával, ale díky velké bojovností a vůlí po vítězství nakonec může slavit dvoubodový zisk.

60:46
    Přerov právě vstřelil branku!
    Druhý bod za vítězství v prodloužení si nakonec připisuje Přerov a to zásluhou domácího kapitána MILANA PROCHÁZKY, který sebral volný puk a ranou pod vyrážečku překonal Danečka. Bez asistence

60:01

Třetí třetina nabídla strhující podívanou. Přerov sice tahal za kratší konec, dokázal se však neuvěřitelně zvednout a vybojovat minimálně bod.

O vítězi střetnutí rozhodne prodloužení, které se bude hrát dle nového formátu tři na tři. To bude zajímavá podívaná.

60:00

59:48
    Zbořil zkoušel vysunout Procházku, přihrávku však dal nepřesně a domácí kapitán puk nezpracoval.

58:45
    Sikora vyzkoušel pozornost Danečka, ten se překvapit nenechal.

58:13
    Nehraje se už žádný velký hokej. Oba týmy hlavně nechtějí udělat chybu.

56:40
    Horčička má dnes i kus štěstí. Po nahození Romana se puk odrazil Meidlovi, kterému však neposedný kotouč přeskočil čepel hole.

55:55
    Goiš opustil trestnou lavici. Přerov v pěti.

55:01
    Do puku se opřel Cienciala, ale netrefil černý nesmysl ideálně. Přerov následně díky Kratochvílovi vyhazuje.

54:27

54:10
    Malina vyhazuje.

53:55
    Přerov jde do čtyř a je to po trochu sporném zákroku. Za údajné seknutí Danečka je vyloučen Goiš.

53:55
    Popelka se hezky uvolnil u mantinelu. Vybruslil mezi kruhy. Místo střely zvolil přihrávku na volného Kovaříka, který ztroskotal na Danečkovi.

Vojtěch Sklenář

Branky a nahrávky: 5. Tadeáš Král (Ižacký), 6. Pšurný (Milan Procházka, Dostálek), 46. Dostálek (Pšurný), 48. Dostálek (Pšurný), 51. Ižacký (Goiš), 61. Milan Procházka – 16. Zahradníček (Kanko), 28. R. Meidl (Franek), 35. Kanko, 44. Franek (R. Meidl, Jaroš), 51. Chmielewski

HC ZUBR Přerov: Horčička (Klimeš) – Pala, Chmelíř, Malina, Zbořil, Novotný, Ferenc, Šnajnar – Procházka, Pšurný, Dostálek – Plášek, Kratochvíl, Sikora – Goiš, Popelka, Kovařík – Král, Dvořák, Ižacký
    HC Frýdek-Místek: Daneček (Šimboch) – Adámek, L. Doudera, Jeník, Kania, Matyáš, Michal Roman, Roupec, Zahradníček – Cienciala, Franek, Chmielewski – Christov, Jaroš, T. Káňa – Kanko, Klimša, M. Kovařčík – O. Kovařčík, Luka, R. Meidl.

Rozhodčí: Veselý – Čížek, Křivohlavý