Jihlava – Kladno 1:3 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 1:2 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 4:3 (po pr.)
Ústí n/L – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Slavia – Litoměřice 4:1 (kon.) | Třebíč – Havířov 1:2 (kon.)
Most – Benátky n/J 2:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
AZ Havířov
Sobota 17.09.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 5. kolo

Vyhecovaný závěr třetí části hry nic nemění na tom, že snižující branka domácích holí Vondráčka ve 44. minutě nevybičoval Horáckou Slavii ke vstřelení vyrovnávací branky, přestože snaha a čas na straně Třebíče rozhodně byly. AZ Havířov tak z Třebíče odjíží se třemi body a domácím už druhým utkáním v řadě pokračuje bodový suchopár. On line přenos končí. Dobrý večer. (20:06:43)

59:59
    Vyloučení Silvester Kusko (TRE) – 2 minuty hrubost.

59:59
    Vyloučení Jiří Krisl (HAV) – 2 minuty hrubost.

59:59
    Bitka za brankou hostů. Kusko versus Krisl.

59:55
    Třebíč bez brankáře

59:48
    Havířov podnikl sérii tvrdých zákroků na domácí hráče. Roman Erat po jednom z nich zůstal ležet před střídačkou hostů. Zvedl se a odešel na střídačku.

58:33
    Třebíč drží pásmo, nyní na chvíli střední pásmo a v tuto chvíli se dokonce hra přesouvá před Svobodu.

58:17
    Vyloučení Jana Maruny (HAV) – 2 minuty sekání + 10 minut – nesportovní chování.

57:08
    Dolníček společně s Eratem se dostali do boje o kotouč u pravého mantinelu ve třetině hostů, který následně vyhráli, ale byli vytlačeni do vlastního pásma.

56:48
    Laco si teď sáhnul na puk a vhazuje se před svatyní hostů.

56:20
    Třebíč se dostala do sevření Havířova ve vlastním pásmu. Nakonec se jí po chybné rozehrávce hostů podařilo osvobodit díky icingu.

55:37
    Wasserbauer poslal přes střední pásmo napříš hřištěm puk Psotovi. Ten jej nezpracoval. Hra se po zakázaném uvolnění vrací před Svobodu.

55:17

54:39
    Dvořáček našel puk ve středním pásmu, pokusil se o pozici u levého kruhu ve třetině domácích, odkud byl vyhnán důslednou obranou.

53:23
    Zdráhal v pravém rohu kombinuje s Dolníčkem, ale puk se z třetiny hostů vrací před Svobodu. Lojek teď ztrrácí puk a domácí jsou málem ve vlastní početní výhodě potrestáni brankou.

53:17
    Třebíč čeká důležitá přesilovka. Necelých sedm minut před koncem míří na trestnou lavici Karol Korím – 2 minuty napadení.

51:33
    Po vhazování před Svobodou hra míří před fanoušky AZ – etu. Čejka od modré poslal puk za Laca. Odtud puk míří do třetiny domácích, kde Svoboda čelí několika pokusům o další branku Havířova.

51:11
    Za zády Svobody zakládá Slavia pouze chvíli trvající útočnou akci, která končí icingem domácích.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 45. T. Vondráček (T. Havránek) – 28. Sztefek (Dvořáček), 34. D. Seman (Pechanec, Štumpf)

SK Horácká Slavia Třebíč: D. Svoboda (Jekel) – Lojek, J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Schejbal, Čejka, Přibyl – R. Zohorna, Dolníček, R. Erat – T. Vondráček, Milfait, Kusko – Psota, T. Havránek, Jan Wasserbauer – Paták, Juráň, Huňa.
    AZ Havířov: M. Laco (K. Šimeček) – Lenďák, Krisl, D. Seman, Bahounek, Korím, Nesvadba, Dudek – Dvořáček, Haas, Sztefek – Kotala, Bednář, Hlinka – Štumpf, Pechanec, Maruna – Gřeš, D. Matula, V. Meidl.

Rozhodčí: Jílek – Krátký, Doležal.