Benátky n/J – Frýdek-M. 5:4 (kon.) | Motor ČB – Ústí n/L 8:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 3:2 (po pr.)
Litoměřice – Jihlava 2:4 (kon.) | Slavia – Třebíč 3:2 (po pr.) | Kladno – Most 7:1 (kon.)
Havířov – Kadaň 2:1 (po pr.)
HC Slavia Praha
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 02.11.2016, 18:00Chance liga • 20. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a brzy se těším na shledanou. (20:31:05)

Utkání je za námi. Hosté sice vedli o dvě branky, sešívaní ale zápas otočili a díky dvěma trefám Beránka a přesilovkovém zásahu Endála berou dnes dva body za výhru v nastaveném čase.

62:27
    Slavia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, Pražané využívají přesilovku a berou v dnešním zápase bod navíc! Knot nabil Janu Pohlovi, jenž vypálil, Čiliak toho příliš neviděl, a tak puk vyrazil jen před sebe, následně ještě odolal dobývání Petra Beránka, na dorážku LUKÁŠE ENDÁLA už ale nedosáhl. Asistence: Petr Beránek, Jan Pohl.

61:44
    Endál hledal křižnou přihrávkou Beránka, přihrávka ale neprošla.

61:31
    Oddechový čas pro domácí.

61:31
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

61:15
    Holý neudržel puk na útočné modré a červenobílí budou muset začít znovu.

60:54
    Knot se proháčkoval před branku, bekhendem ale hodně přestřelil.

60:32
    Když už se to sešívaným podařilo, píská se postavení útočícího hráče v brankovišti.

60:22
    Zatím hraje jen domácí trio, kterému se ale nedaří probojovat se přes modrou čáru.

60:01

Třetí třetina nebyla zrovna reklamou na hokej a žádný gól nenabídla. Za nerozhodného stavu tedy uvidíme pětiminutové prodloužení tři na tři a následně případné nájezdy.

60:00

59:45
    Poslední vteřiny utkání. Třebíčtí drží puk za vlastní klecí.

59:08
    Na druhou stranu ale otočil hru Beránek, jenž našel Knota na modré, jeho dělovku ale brankář hostů viděl a vyrazil vysoko nad.

58:00
    Dvě minuty do konce, hosté se usadili v útočné třetině.

57:09
    Hosté aktivně napadají rozehrávku Pražanů a tém se vůbec nedaří vymanit se z vlastního pásma.

Adam Kolář

Branky a nahrávky: 34. P. Beránek (J. Novák), 37. P. Beránek (Endál, Dušek), 63. Endál (P. Beránek, Pohl) – 3. Mrázek (Raška, Čiliak), 33. Raška (Mrázek)

HC Slavia Praha: Frodl – Pohl, Knot (C), Kolařík, Holý, Bača, J. Novák – Kverka, Šafránek, M. Kadlec – Endál, Dušek, P. Beránek – Jankovský, Kubica, Rys – Andrlík, Tulačka, Kružík.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak – J. Zdráhal, Niko, Bartejs (C), Koch, Čejka, Lojek – Jan Wasserbauer, Psota, Kristl – R. Erat, Milfait, R. Zohorna – Kusko, Raška, Mrázek – Přibyl, Juráň, Paták.