Olomouc – Havířov 1:2 (1:2 po s.n.) | Kometa Brno – Vsetín 4:3 (kon.) | Zlín – Třinec 3:0 (kon.)
HC Plzeň – HC Litvínov 7:4 (kon.) | Slavia – Kladno 4:7 (kon.) | Chomutov – Sparta 3:7 (kon.)
Mountfield HK – Liberec 4:3 (po pr.) | Vítkovice – Jihlava 1:4 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 2:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Kolín 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 10:0 (kon.)
Mountfield HK
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 18.11.2016, 15:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Extraliga staršího dorostu • 23. kolo

Ode mne je to tak ze zápasu vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (17:13:17)

Dnešní utkání je minulostí. K vidění byl vyrovnaný a bojovný hokej od první až do poslední minuty, který v základní době nepřinesl vítěze. Zápas tak zaslouženě dospěl až do nadstavbové části v podobě prodloužení. V něm byli nakonec šťastnější hráči domácího Mountfieldu a berou tak o jeden bod navíc, než jejich Liberečtí soupeři.

63:48
    Hradec právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! VÁCLAV MARŠÍK po nahrávce od jednoho ze spoluhráčů ujížděl po levé straně hřiště. Nad kruhem napřáhl ke střele a tvrdou střelou na zadní tyč rozhoduje dnešní utkání! Asistence: Jakub Hašek.

63:00
    Pohl teď našel před brankou volného Sklenáře. Ten se ale k zakončení nedostal.

62:20
    Mountfield teď zavřel své protihráče v jejich obranném pásmu. Síla ani Matouš však nedokázali ve větší míře ohrozit hostující branku.

61:30
    Domácí drží puk za svoji brankou.

60:40
    Z pravé strany střílel Pohl, Hrstka ale dobrým zákrokem maří jeho snažení.

60:10
    Mohlo být rozhodnuto. V přečíslení dva na jednoho však Chrtkovi puk utíká.

60:01

Zápas ještě nekončí. Liberečtí dokázali v závěru vyrovnat, a proto přichází na řadu pětiminutové prodloužení!

60:00

59:40
    Mountfield zavřel soupeře v útočném pásmu, ke střele se ale nedostal.

59:05
    Oba týmy chtějí rozhodnout zápas. Hraje se teď hokej nahoru dolů!

57:29
    Pro Hradecké mohlo být ještě hůř a liberečtí hráči už zvedali ruce nad hlavu. Rozhodčí však po teči branku neuznávají kvůli zásahu vysokou holí.

57:06
    Liberec právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Liberecký tlak se postupně stupňoval a hosté zaslouženě vyrovnávají. Chybu obrany využil KRIŠTOF BOUŘIL, který obkroužil bránu a zařídil tak vyrovnání. Bez asistence.

56:10
    Střelu libereckého obránce obětavě zblokoval Mašín, který s bolestivou grimasou odjíždí na střídačku.

55:08
    Oddechový čas pro domácí.

54:55
    Liberec se žene za vyrovnávací brankou, což mu ale zatím úspěšně kazí hradecká obrana. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Koubou.

Matouš Soukup

Branky a nahrávky: 1. Havelec (Kukla), 39. M. Síla, 53. Sklenář (M. Matouš), 64. Maršík (Hašek) – 19. Litera, 40. Had (Chrtek), 58. Bouřil

Mountfield HK: Kouba (D. Dvořák) – Martinec, Voňka, Pohl, Lelek, Krištof, J. Kynčl, Jonáš, Kukla – Do. Šedivý, Sklenář (C), Mašín, M. Síla, M. Matouš, Havelec, Jakubec, Vaňát, Hašek, Maršík. Trenér: Miroslav Krupka.
    Bílí Tygři Liberec: Hrstka (Novák) – Albrecht, Krejsa, Turský (C), Charvát, Habermann, Had, Ira, Bálik – Rychlovský, Šír, Šíp, Mocek, Litera, Bitman, Hájek, Burda, Piroutek, Chrtek, Šafařovský, Bouřil. Trenér: Jiří Kudrna.

Rozhodčí: Hrubý – Řezníček, Zeman