Kladno – HC Litvínov 8:2 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 2:3 (nedohr.) | Chomutov – HC Plzeň 5:4 (kon.)
Písek – Mladá Boleslav 1:9 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Sparta – K. Vary 0:2 (kon.)
Vsetín – Jihlava 3:5 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 5:0 (kon.) | Zlín – Vítkovice 1:2 (kon.)
Letňany – Slavia 3:2 (kon.) | Kolín – Č. Budějovice 5:2 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:5 (2:1, 1:2, 0:2)
HC Dukla Jihlava
Sobota 08.10.2016, 13:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu • 12. kolo

Hostům se podařilo navázat na gól ze závěru druhé periody a ve 44. minutě navyšoval Jindra. Domácím se naskytlo několik příležitostí na vyrovnání, ani jedna však neskončila úspěchem. Na poslední dvě minuty daroval Smolko Vsetínu přesilovou hru. Domácí zariskovali a místo Sachra poslali na led dalšího hráče do pole. Minutu a půl do konce zápasu se ke kotouči dostal Vála, který trefil prázdnou branku.
    Pro tuto chvíli se s Vámi loučím a budu se těšit u online přenosu ze zápasu druhé ligy mezi Vsetínem a Kopřivnicí, který začíná v 17:30. (15:07:44)

59:50
    Ondračkova střela byla zblokována. Gólman tak zasahovat nemusel.

59:42

59:28
    Domácí se dostali do útočného pásma. Střela Lobodowského se zastavila o Juřičkovy betony.

59:06
    O kotouč se bojuje za vsetínskou svatyní.

58:31
    Dukla právě vstřelila branku!
    U mantinelu se k puku dostal MATĚJ VÁLA a trefuje prázdnou bránu. Asistence: Bez asistence.

58:21
    Domácí kombinují.

58:02
    Sachr zamířil na střídačku!

57:42
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Smolko – 2 min., hákování).

57:40
    Lobodowski dobře věděl o Liškovi, který stál na ním. Jeho pas se k nejlepšímu střelci Vsetína nedostal.

57:07
    Zmatek ve vsetínském brankovišti uklidňuje až hvizd rozhodčího.

56:56
    Úlovec přidělává na druhé straně práci Sachrovi.Ten byl proti střele z pravého kruhu připraven.

56:39
    Hostující obranu přebruslil Lobodowski, jeho střelu vyrazil Juřička betonem a k dorážce se dostal Klenec, nakonec si kotouč do sítě málem srazil jeden z hráčů Jihlavy.

56:04
    V rohu kluziště bojuje se dvěma soupeři o kotouč Klenec. Hosté jsou úspěšnější.

55:37
    Domácí nahodili do útočného pásma, tam jsou však u puku dříve hráči Dukly.

55:07
    Matiaško ukrývá kotouč před Kardošem. Vsetín rozehrává zpoza vlastní branky.

54:26
    Liška to z mezikruží zkoušel hned dvakrát, ani jeden jeho pokus nebyl přesný.

54:05
    Lobodowski s Ondračkou se vydali proti útočné formaci hostů, byli úspěšní a vysílají své spoluhráče směrem dopředu.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 10. Klímek (Klauda), 11. Půček (Klímek, Matiaško), 37. Lobodowski (Nadymáček, Klauda) – 7. Jindra (Kadleček, Úlovec), 36. Kadleček (Vala), 40. Marek (Filip, Kadleček), 44. Jindra (Kadleček), 59. Vála

VHK ROBE Vsetín: Sachr (Machač) – Ondračka, Mar, Paroušek, Kollár, Nadymáček, Klauda – Klenec, Zajíček, Klímek, Matiaško, Liška, Wolf, Lobodowski, Zetocha, Koňařík, Půček, Najvar
    HC Dukla Jihlava: Juřička (Šťastný) – Veleba, Smolko, Marek, Vála, Havelka, Vrátný – Kadleček, Jindra, Úlovec, Musil, Adam, Vala, Kardoš, Hrbatý, Filip, Slabý

Rozhodčí: Mikula – Cabák, Hykel