Mountfield HK – Č. Budějovice 0:3 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 8:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 0:1 (kon.)
K. Vary – Slavia 3:1 (kon.) | Sparta – Kladno 4:5 (kon.) | Havířov – Vítkovice 2:0 (kon.)
Písek – Pardubice 4:8 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 8:1 (kon.)
AZ Havířov
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 15.10.2016, 13:30 • K&K PNEU Aréna • Extraliga staršího dorostu • 14. kolo

Havířov zvítězil v dnešním zápase po bojovném výkonu 2:0 a připisuje si do tabulky tři velmi cenné body. (17:00:12)

59:57
    Matoušek má puk v lapačce a tím zřejmě také ukončuje tento zápas, ve kterém udrží nulu!

59:42
    Velký tlak Vítkovic v šestici hráčů, ale nakonec ani nyní nyní Matoušek překonán. Do konce zápasu zbývá osmnáct vteřin. Vítkovice jsou nadále v šesti.

59:17
    Hosté to zkusí znova bez brankáře.

58:46
    Havířov právě vstřelil branku!
    Domácí se trefují do prázdné branky a zřejmě tak rozhodující tento zápas. Úspěšným střelcem je DOMINIK KLUS. Asistence: Matěj Potočný

58:39
    Oddechový čas pro hosty.

58:39
    Vyhozený puk minul levou tyčku opuštěné branky snad o pět centimetrů! Místo rozhodujícího gólu je tu tak zakázané uvolnění.

58:09
    Hosté to zkusí v šesti!

58:09
    Zakázané uvolnění Havířova.

57:13
    Naopak střelecký pokus evidujeme na druhé straně, přes obránce to zkusil Bambula.

56:44
    Havířov se již soustředí hlavně na defenzivní činnost, do konce třetí třetiny již příliš času Vítkovicím na vyrovnání nezbývá.

56:05
    Ránu Tomana vyráží Matoušek do rohu.

55:17
    Situaci dva na jednoho řešil Bambula přihrávkou obloučkem, jenže ten byl příliš vysoký a tak přeskočil spoluhráči hůl.

54:44
    Matoušek toho moc neviděl a tak pouze v takovém rozkleku zastavil kotouč vypálený od modré.

53:33
    Dobrou minutu nyní udržel Havířov soupeře v obranném pásmu, velmi dobré střídání svěřenců trenéra Urbánka.

52:21
    Naopak se do brejku dostal Hýsek a chybělo jen velmi málo, aby svůj únik zakončil bekhendovým blafákem nad vyrážečku.

51:19
    Ve třetí třetině je to zatím o dobývání havířovské branky, Vítkovice však vyloženou šanci zatím nemají a tak stále ztrácí jednu branku.

49:40
    Hosté dělali co mohli, ale nakonec kotouč přece jen vyskočil do středního pásma.