Kladno – Otrokovice 5:8 (kon.) | Bulldogs – Pardubice 13:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 5:0 (kon.)
Chodov – Ostrava 14:1 (kon.) | Liberec – Bohemians 6:5 (po pr.)
FAT PIPE Florbal Chodov
14:1 (3:0, 5:1, 6:0)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 13.11.2016, 18:00Livesport Superliga • 10. kolo

Chodov se raduje z vysokého a přesvědčivého vítězství nad Ostravou. V závěrečné části se domácí prosadili celkem šestkrát a soupeři nedovolili téměř žádnou snahu o zdramatizování. (19:57:16)

60:00

58:46
    Pražák se po nepřesné hostující rozehrávce dostal k míčku, který ovšem nedokázal poslat za Laju.

57:49
    Šebesta se natlačil až k Mückovi, kterého ovšem zblízka nepřekonal.

57:02
    Do konce utkání zbývají jen tři minuty a chodovští hráči už se nikam neženou.

55:18
    Chodov právě vstřelil branku!
    Do třetice všeho dobrého! Z hattricku se necelých pět minut před koncem raduje třetí chodovský hráč! PETR PRAŽÁK dostal přihrávku od Strachoty a zakončil přesně mimo Lajův dosah! Asistence: Michal Strachota.

54:09
    Mück si poradil s trochu nečekanou ranou Smetáka z otočky.

53:29
    I přes velkou ztrátu se Ostrava snaží útočit, Mück je ovšem velmi jistý.

52:47
    O vítězi už je dávno rozhodnuto, ve třetí části se hraje už jen o to, jak velkým rozdílem Chodov vyhraje.

51:57
    Vzápětí přidávají domácí i třináctý gól, o který se přesnou střelou postaral MAREK VÁVRA! Asistence: David Jirásek.

50:55
    Chodovští se prosazují i podvanácté a navíc je tu druhý hattrick! Dóža bez problémů nahrál MARTINU KOUTNÉMU, který se z dobré pozice nenechal připravit o svoji třetí trefu! Asistence: Patrik Dóža.

49:53
    Pražan měl menší problémy se zpracováním prudkého pasu od Dóžy, nakonec ani nestihl vypálit.

48:03
    Na druhé straně Pražák nahazoval na brankáře z poloviny hřiště, Laja se štěstím míček zastavil.

47:12
    Mück musel zasahovat proti nebezpečné střele z dálky.

45:38
    Chodov utnul ostravské snahy další brankou, po asistenci Pražáka se prosadil DAVID JIRÁSEK! Asistence: Petr Pražák.

45:10
    Hosté v posledních minutách začali více hrozit, Koutný musel zachraňovat situaci dobrým zákrokem proti ostravskému přečíslení.

44:19
    Mück pohotově zastavil Kuczerovu ránu z pravé strany.

43:21
    Malajka zkoušel střílet zpoza obránce, nakonec však trefil jen clonícího Vávru.

David Mencl

Branky a nahrávky: 5. Tyl (Koutný), 11. Tyl (Koutný), 18. Pražák (Jirásek), 24. Sýkora (Dóža), 28. Tyl (Vávra), 29. Plíhal (Běloch), 30. Pražák (Strachota), 40. Koutný (Pražan), 41. Koutný (Tyl), 43. Dóža (Sýkora), 46. Jirásek (Pražák), 51. Koutný (Dóža), 52. Vávra (Jirásek), 56. Pražák (Strachota) – 22. Hrabal (Trulík)

FAT PIPE Florbal Chodov: Mück – Sýkora, Pražan, Běloch, Procházka, Jirásek, Kotlas, Bouša – Dóža, Koutný, Tyl – Kašovský, Vávra, Vávra – Pražák, Chmelíček, Vošta – Strachota, Plíhal.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Klobučník (30. Laja) – Kuczera, Heczko, Lipový, Šimíček, Chlebda – Smeták, Klimscha, Sládek – Jiří Šebesta, Eichner, Zbořil – Chvastek, Malajka, Trulík – Hromádka, Hrabal.

Rozhodčí: Černý, Janoušek