Pardubice – Mladá Boleslav 3:8 (kon.) | Otrokovice – Ostrava 8:5 (kon.) | Tatran – Kladno 9:6 (kon.)

59:19
    Červenou kartu 1 dostává Matěj Smeták (FBC ČPP Bystroň Group Ostrava).

59:19
    Hosté se rozhodli odvolat brankáře a zkouší power-play. Zatím ale marně.

58:35
    Necelá minuta a půl zbývá do konce třetí třetiny, domácí vedou o tři branky a míří za ziskem tří bodů.

57:50
    Znovu zasahuje velmi dobře domácí brankář. Radovan Michaljovič hraje dnes ve velké pohodě.
    56:44 Tomáš SOVJÁK - 8:5

56:44
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Krásná rána pod horní tyčku znamená zvýšení náskoku domácích na tři góly. TOMÁŠ SOVJÁK. Asistence: Karel Ťopek.

56:00
    Do konce třetí třetiny zbývají čtyři minuty, hosté prohrávají o dvě branky a snaží se s výsledkem něco udělat.

54:48
    Nyní dvakrát podržel Štěpán Laja hosty. Nejprve výborně zneškodnil brejk Sovjáka a následně vychytal jeho spoluhráče.

52:38
    Nechybělo mnoho a domácí přidali další gól. Ostravě pomohla boční síť.

51:33

51:20
    Domácí florbalisté hrají v přesilové hře aktivně, hostující brankář má plné ruce práce.

49:33
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Filip Heczko – 2 minuty, Bránění ve hře).

49:20
    Sledujeme velmi aktivní florbal z obou stran a závěr zápasu bude hodně zajímavý.
    48:37 Filip HRABAL - 7:5

48:37
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je FILIP HRABAL. Asistence: Marek Lipový.
    47:22 Tomáš OLBERT - 7:4

47:22
    Autorem branky je TOMÁŠ OLBERT. Asistence: Lukáš Petřík.
    46:14 Tomáš SOVJÁK - 6:4

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 8. Mar. Nagy (Mich. Nagy), 8. Kostka (Rozumek), 29. Zapletal (Rozumek), 30. Uhrinovský, 40. Zapletal (Mich. Nagy), 47. Sovják (Ťopek), 48. Olbert (Petřík), 57. Sovják (Ťopek) – 35. Klimscha (Smeták), 38. Eichner (Malajka), 40. Eichner (Zbořil), 46. Smeták (Šimíček), 49. Hrabal (Lipový)

Karty: 1 60. Smeták (BGR)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Ťopek, Koníček, Kostka, Szweda, Mich. Nagy – Sovják, Uhrinovský, Olbert – Jurčík, Zapletal, Čevela – Mar. Nagy, Rozumek, Bobáčik – Krchňáček, Petřík.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Kuczera, Lipový, Jiří Šebesta, Eichner, Klečka, Zbořil – Kubíček, Chvastek, Heczko – Malajka, Trulík, Hromádka – Klimscha, Hrabal, Šimíček – Sládek, Smeták.

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka