Sparta – Vítkovice 7:3 (kon.) | Kladno – Bohemians 5:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Otrokovice 6:2 (kon.)
Bulldogs – Tatran 6:8 (kon.) | Ostrava – Pardubice 7:4 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7:4 (2:1, 4:1, 1:2)
Sokoli Pardubice
Neděle 18.12.2016, 18:00Livesport Superliga • 14. kolo

Konec zápasu. (19:51:05)

59:32
    Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Martin Junek – 2 minuty, Nesportovní chování).

59:05
    Ostrava výborně brání a nedává soupeři prostor potřebný pro kombinační hru. To už běží poslední minuta třetí třetiny.

57:30
    Hosté hrají aktivně, ale nemohou se dostat do vyložené střelecké pozice.

56:40
    Pardubice nemají co ztratit, a tak to zkouší v šesti.

56:00
    Probíhají poslední čtyři minuty hry ve třetí třetině, domácí vedou o tři branky a výsledek si nyní hlídají.

55:50
    Tlak hostujícího týmu překazil Dominik Klimscha, jehož zakončení postrádalo přesnost i důraz.

53:50
    Obrázek hry je stále stejný, hosté hrají aktivně, snaží se s výsledkem něco udělat, naopak domácí se musí bránit.

52:00
    Domácí jsou nyní podstatně horším týmem, nemohou se probojovat do střelecké pozice, Pardubice útočí.

50:33
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je FILIP HRABAL. Asistence: Dominik Eichner.

50:01
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je PŘEMEK PAKOSTA. Asistence: Ivo Teichman.

49:50
    Pardubice dokázaly snížit a nyní se snaží vstřelit další branky a zdramatizovat zápas.

48:57
    Autorem branky je LUKÁŠ GREGOR. Asistence: Marek Ďopan.

47:45
    Díky přesilové hře se poměrně snadno dostaly Pardubice do střeleckých pozic. Zakončit se jim však nedaří.

46:58
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Michal Sládek – 2 minuty, Sekání).

46:30
    Domácí Dominik Chvastek využil nepříliš povedené rozehrávky hostů k tomu, aby se sám dostal do střelecké pozice. Branku však minul.

45:07
    Dominik Klimscha se po výborném pasu od spoluhráče dostal do dobré střelecké pozice, ale neuspěl. Jakub Levinský kryje jeho pokus.

44:20
    Sledujeme pasáž hry, která nepřináší mnoho šancí, hraje se zejména na polovině hrací plochy.

42:55
    Pardubice se na poměrně dlouhou dobu dostali do útočné fáze, ale efekt se ne a ne dostavit.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Kuczera (Sládek), 17. Malajka (Hrabal), 25. Trulík (Šimíček), 29. Heczko (Smeták), 29. Sládek (Smeták), 38. Sládek (Smeták), 51. Hrabal (Eichner) – 11. Janeček (Pakosta), 21. Teichman (Zozulák), 49. Gregor (Ďopan), 51. Pakosta (Teichman)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Kuczera, Lipový, Jiří Šebesta, Klečka, Eichner, Zbořil – Kubíček, Chvastek, Heczko – Malajka, Trulík, Hromádka – Klimscha, Hrabal, Šimíček – Sládek, Smeták.
    Sokoli Pardubice: Levinský (Víšek) – Oubrecht, Kunt, Brychta, Mědílek, Bartoš, Ďopan – Janeček, Zozulák, Junek – Kourek, Teichman, Dlesk – Gregor, Pakosta, Chmelař – Němeček, Krigovský.