Poruba 2011 – Kopřivnice 4:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – Kolín 7:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 4:5 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 5:0 (kon.) | Technika Brno – Opava 0:4 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 6:1 (kon.)
Pelhřimov – David Servis 7:3 (kon.) | Písek – Jindř. Hradec 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Tábor 4:3 (1:0 po s.n.)
Nymburk – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.) | Sokolov – Bílina 3:4 (po pr.) | Klášterec nO – Děčín 8:10 (kon.)
Trutnov – Klatovy 3:4 (po pr.) | Jablonec n/N – Kobra 4:3 (po pr.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
4:3 (1:0, 0:1, 2:2 - 1:0)
HC Kobra Praha
Čtvrtek 17.11.2016, 18:002. liga skupina Západ • 15. kolo

V prodloužení to mohlo dopadnout jakkoliv. Domácím hodně pomohl přesilová hr, kterou sice využít nedokázali, ale vteřinu po jejím skončení, když se ještě Tuma nedokázal zapojit plnohodnotně do hry, rozhodl prodloužení Zeman. Bylo to velmi vyrovnané utkání a nakonec dnes šťastně vyhráli domácí. Jejich nejlepším hráčem byl kapitán Kamil Bříška. Z ledového Jablonce vám přejeme pěkný večer a zase někdy u on-line přenosu nashledanou! (20:42:37)

64:47
    Vlci právě vstřelili branku!
    Vteřinu po návratu Tumy z trestné lavice rozhoduje zápas TOMÁŠ ZEMAN. Pěknou přihrávku Mulače do otevřeného prostoru na pravé straně proměnil v branku. Asistence: Jakub Mulač.

64:35
    Kobra se osvobozuje.

64:15
    Ve velké šanci byl Bříška, ale Bílek skvěle zasáhl. Na druhé straně pak Stejskal přikryl puk a vhazuje se před ním.

63:13
    Moravec zavezl puk před branku a spolu s Bříškou se snažili dostat puk do sítě, ale Bílek byl pozorný a skryl puk v lapačce.

62:46
    Vyloučen Lukáš Tuma (KOB) za nedovolené bránění. Zavánělo to trestným střílením, ale rozhodčí nakonec vylučují na dvě minuty.

62:31
    V další velké šanci byl Jedlička, ani on Stejskala nepřekonal.

62:10
    Matějček v šanci, ale zakončení bylo hodně těžkopádné.

61:03
    Havlas skvěle obral Jakeše, ale z přečíslení domácí nic nevytěžili.

60:26
    Antončík z Kobry ranou do masky sestřelil Stejskala. Hra je přerušena, Stejskal bude v pořádku.

60:13
    Střela Bříšky zblokována a končí v ochranné síti.

60:01

Ve třetí třetině byli zpočátku lepší hosté, ale poté, co se dostali do vedení, domácí sevřeli Kobru a v poslední minutě dokázali vyrovnat. Čeká nás pětiminutové prodloužení se třemi hráči v poli na obou stranách.

60:00

59:44
    Matějček se ještě pokoušel rozhodnout, ale jeho pokus dobře zblokoval domácí obránce Pavlů.

59:08
    Moravec našel z modré čáry na pravé straně stojícího kapitána KAMILA BŘÍŠKU a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Domácí ještě ani nestihli odvolat brankáře. Asistence: Jiří Moravec, Jan Šulc.

58:47
    Oba týmy v pěti.

David Schlegel

Branky a nahrávky: 12. Mulač (Brokeš, Pavlů), 49. Peřina (Bříška, Šulc), 60. Bříška (Moravec, Šulc), 65. Zeman (Mulač) – 30. Matějček (Semrád), 42. Antončík (Jedlička, Jakeš), 56. Švaříček (Pulkrab)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Žalud, Bílek – Šulc, Bříška, Havlas, Nevyhoštěný, Demel, Peřina, Mulač, Brokeš, Ma. Frk, Gecko, Pulec
    HC Kobra Praha: Bílek (Langer) – Šteiner, Semrád, Vacek, Verbik, Cafourek, Lang, Švaříček – Jakeš, Jedlička, Antončík, Slanina, Tuma, Matějček, F. Hlinka, Kuchta, D. Vlach, Pulkrab, F. Kučera

Rozhodčí: Luczków – Gabriel, Zmeškal