Šumperk – Technika Brno 5:4 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 9:2 (kon.)
Nymburk – David Servis 6:3 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Tábor 2:5 (kon.)
Písek – Kolín 6:7 (po pr.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 8:4 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 0:0 (odl.)
Trutnov – Kobra 6:5 (kon.) | Řisuty – Klatovy 5:7 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 4:5 (po pr.)
SKLH Žďár nad Sázavou
5:4 (1:4, 2:0, 2:0)
BK Havlíčkův Brod
Středa 04.01.2017, 18:00 • Bouchalky • 2. liga skupina Střed (ČR) • 25. kolo

Po neúspěšné první třetině se ve zbytku zápasu domácím podařilo skóre obrátit ve svůj prospěch. Rozhodující gól utkání vstřelil ve 44. minutě Lukáš Paták a zařídil tak svému týmu vítězství. (20:33:07)

59:48
    Domácí vyhazují puk.

59:01
    Probíhá poslední minuta zápasu.

58:17
    Kovářů střílel z levé strany od modré čáry, ale netrefil brankovou konstrukci.

57:42
    Oddechový čas si nyní bere domácí celek.

57:41
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., vysoká hůl).

56:44
    Střela domácích od modré končí v lapačce hostujícího gólmana.

53:18
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pleva – 2 min., podražení).

52:28
    Kulhánek střílel z pravého kruhu, ale Sláma výborně zasáhl betonem. Poté se kotouč odrazil a do odkryté brány ho mohl dorazit jeden z hostů. Domácí obránce ale puk včas poslal pryč.

51:40
    Domácím se hned ze začátku oslabení podařilo vyhodit kotouč pryč z obranného pásma.

51:25
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Staněk – 2 min., držení protihráče).

51:15
    Třetina střílel z pravého kruhu, ale ani po následné dorážce nedostal puk z Slámova záda.

50:09
    Domácí se teď dostali do pěkné šance, ale puk letěl mimo klec hostů.

49:05
    Domácí kombinují a snaží se zakončit.

48:35
    Po faulu na domácího Gregara bude Žďár hrát přesilovou hru.

Jakub Janů

Anna Růžičková

Branky a nahrávky: 19. Kuřitko (Bureš, Gregar), 22. Bureš (Gregar, Kuřítko), 31. Červenka (Kunstmüller, Pleva), 41. Kaňka (Paták, Juráň), 44. Paták (Juráň) – 1. Přidal (Endál, Třetina), 7. Endál (Třetina, Semrád T.), 11. Přidal (Lacina, Třetina), 13. Endál (Třetina, Semrád T.)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (11.Sláma) – Pleva, Beneš, Staněk, Kolda, Smejkal, Rašner, Hort, Vítek M., Vítek D., Kunstmüller, Červenka, Paták, Kaňka, Juráň, Gregar, Bureš, Kuřítko, Střecha T., Krupka, Kovářů
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – Semrád T., Semrád M., Duben, Lacina, Vala, Kulhánek, Bušek, Přidal, Třetina, Endál, Navrátil, Voříšek, Michálek, Tecl, Kozlík, Beneš, Chlubna, Ludvík, Křížek

Rozhodčí: Vrba – Musil, Komínek

Diváci: 1 647