Šumperk – Vsetín 1:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
VHK ROBE Vsetín
Pondělí 14.11.2016, 18:00 • Zimní stadion, Šumperk • 2. liga skupina Východ • 2. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji Vám krásný zbytek večera. (20:10:27)

Je za námi dohrávka 2. kola druhé ligy. Vsetín díky třema brankám ve třetí třetině dokázal strhnout vývoj zápasu na svou stranu a ze Šumperského zimního stadionu si tak odváží všechny tři body.

59:48
    Cink vyhazuje kotouč a Draci odjíždí střídat.

59:11
    Pokorný posílal puk před bránu, kde bylo několik jeho spoluhráčů, ani jeden však nedokázal dopravit kotouč za záda Zavadila.

58:16
    Cink ihned po buly vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

58:15
    Jan Matějka (SUM) vyfasoval od rozhodčího dvě minuty za nedovolené bránění.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:58
    Odpískán ofsajd Draků. Obě mužstva využily přerušení hry ke střídání.

57:31
    Pavel Mojžíš měl dostatek času ke střele, ta nakonec skončila na betonech Petra Zavadila.

56:37
    Vymazal teď krásným hitem dokázal odstavit Finsterleho od puku.

55:30
    Tvrdá střela Janoty z modré končí vedle levé tyčky hostující brány.

55:04

54:54
    Vsetín vyhazuje kotouč do středního pásma.

54:26
    Šumperk kombinuje v útočném pásmu....

54:21
    Ďurkáčova střela z modré se k hostující bráně nedostala.

54:01
    Vsetín vyhazuje kotouč až za Zavadila a odjíždí střídat.

53:33
    Střela Daniela Vachutky končí na výstroji Michala Šurého.

53:04
    Šumperk si zahraje přesilovou hru. Radim Ostrčil (VSE) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Dominik Mihailescu

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 4. Vymazal (Vachutka) – 25. Mojžíš (Kucharczyk, Stuchlík.), 44. Pokorný (Finsterle), 51. Kajaba (Čech, Šilhavý), 53. Pokorný (Finsterle, Zúbek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (33. Zavadil) – Tomek, Sedlák, Janota, Ďurkáč, Řezáč – Matějka, Vymazal, Vachutka – Sedláček, Ostřanský, Novosad – Cink, Hroch, Fischer – Langr, Brida.
    VHK ROBE Vsetín: Šurý (Sachr) – Mojžíš, Ostrčil, Janáček, Hryciow, Stuchlík, Žák, Vrba, Kobylík – Finsterle, Vávra, Kucharczyk – Kolařík, Pokorný, Zúbek – Kajaba, Šilhavý, Abdul – Čech, Daněk, Hořanský.

Rozhodčí: Škach – Wesley, Holibka