Šumperk – Technika Brno 5:4 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 9:2 (kon.)
Nymburk – David Servis 6:3 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Tábor 2:5 (kon.)
Písek – Kolín 6:7 (po pr.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 8:4 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 0:0 (odl.)
Trutnov – Kobra 6:5 (kon.) | Řisuty – Klatovy 5:7 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 4:5 (po pr.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:4 (2:1, 0:1, 3:2)
HC Technika Brno
Středa 04.01.2017, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga skupina Východ • 30. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji Vám krásný zbytek večera. (20:20:00)

Ve třetí třetině se nejdříve Draci dostali rychle do vedení zásluhou dnes dvougólového střelce Milana Ostřanského. Jenže neuběhla ani minuta a hosté se mohli radovat z vyrovnání po trefě Patrika Štancla. Technika se poté poprvé v zápase dostala do vedení v osmačtyřicáté minutě díky brance Robina Medka. To bylo ale ze strany Brňanů vše. O vyrovnání se postaral Vladimír Cink a zápas poté rozhodl svým gólem Radek Fischer. Konečný stav utkání je tedy 5:4 a Draci si ponechali všechny body na domácím ledě.

59:59
    Poslední šanci Techniky na vyrovnání zmařil odpískaný ofsajd.

59:49
    Odpískaná přihrávka rukou, vhazuje se ve středním pásmu.

59:40
    Slavíček se vrací zpět do své brány.

59:40
    Kotouč v ochranné síti, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:29
    Bustin nepřesně přihrával na modrou, hosté musí opustit útočné pásmo.

58:46
    Sedláček vyhrál buly, Vachutka vyváží kotouč do bezpečí.

58:42
    Slavíček zůstává na střídačce, Technika to zkusí se šesti hráči v poli.

58:42
    Oddechový čas pro hosty.

58:42
    Puk v sevření těl u mantinelu, rozhodčí nakonec přerušuje hru.

58:07
    Zakázané uvolnění Šumperka, vhazuje se po levici Svobody.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:57
    Po buly se puk dostal na hůl Švaňhala, ten svým pokusem přestřeluje domácí bránu.

57:55
    Technika dostala Šumperk pod tlak. Vše řeší Ďurkáč vyhozením puku na zakázané uvolnění.

56:59
    Puk skončil mimo kluziště, vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:53
    Vachutka se mohl dostat do dobré šance, jenže do pásma mu ještě dříve vjel jeden ze spoluhráčů a tak rozhodčí odpískali ofsajd.

56:01
    Z modré pálil Brzobohatý, Svoboda měl dobrý výhled a střelu bez problému vyrazil.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 12. Ostřanský (Řezáč, Ďurkáč), 20. Sedlák (Vachutka), 42. Ostřanský (Králík), 49. Cink (Fischer, Sedlák), 52. Fischer (Cink, Sedlák) – 14. Stehlík (Sedlák J.), 28. Medek, 42. Štancl (Čtvrtníček), 48. Medek (Biolek, Štancl)

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Zavadil) – Fišera, Sedlák T., Řezáč, Ďurkáč, Janota, Adam – Matějka, Vymazal, Vachutka – Ostřanský, Sedláček, Králík – Cink, Hroch, Fischer – Langr, Novosad
    HC Technika Brno: Slavíček (Novák) – Sedlák J., Švejda, Štancl, Odehnal, Vágner, Cívka – Čtvrtníček, Stehlík, Brzobohatý, Biolek, Švaňhal, Florek, Benýšek, Medek, Bustin

Rozhodčí: Veselý – Laczko, Pechánek