Vsetín – Kopřivnice 8:1 (kon.) | David Servis – Žďár n/S 3:8 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 3:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Písek 1:3 (kon.) | Tábor – Pelhřimov 9:4 (kon.) | Bílina – Trutnov 3:5 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 1:3 (kon.) | Kobra – Klášterec nO 5:4 (kon.) | Šumperk – Opava 4:1 (kon.)
Technika Brno – Nový Jičín 2:6 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 1:3 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 3:2 (3:1 po s.n.)
HC RT TORAX Poruba 2011
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 22.02.2017, 18:00 • RT TORAX ARENA • 2. liga skupina Východ • 44. kolo

Po zápase:
    Máme za sebou utkání, které rozhodovalo o tom kdo postoupí ze čtvrtého místa.
    Hodonínští tuto bitvu rozhodli ve třetí třetině, když po zásazích Polesného a Hajného odskočilo v samém závěru do dvou brankového trháku a vedení už si bez problémů pohlídali.

Toto je dnes od mne vše a těším se s vámi u dalších online přenosů. (20:06:56)

59:54
    Ještě poslední zákrok Petera Putce.

58:57
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Slováček – 2 min., hákování).

Ohlášena poslední minuta třetí třetiny – za současného stavu postupují Drtiči ze čtvrté pozice.

57:56
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je JAKUB HAJNÝ, který dostal dostatek prostoru pro bekhendové zakončení a střelou pod horní víko se nemýlil! Asistence: David Polesný a Matěj Charvát.

57:14
    Porubští teď zamkli hosty v jejich obraném pásmu, nedokázali nebezpečně vystřelil a Hodonín celou situaci ustál bez inkasované branky.

55:29
    Autorem branky je DAVID POLESNÝ, který dokázal využít obrovského závaru před Putecovou brankou a dopravil kotouč za dezorientovaného brankáře, který neměl šanci reagovat. Asistence: Dominik Matula a Jakub Kadlec.

54:55
    Kuťákova střela mířila mimo tři tyče.

54:15
    Kotvan zkrotil tvrdou střelu ve své výstroji.

Žádný z týmu se nedokáže už delší dobu prosadit a zápas pomalu ale jistě směřuje do prodloužení.

52:42
    Zakázané uvolnění Hodonína, který je teď pod mírným tlakem domácího celku.

52:30
    Peslar se ocitl sám před ležícím Kotvanem s pukem na holi! Nedokázal však zakončit přesně.

51:37
    Hra je ve třetí části plná nepřesností a následuje další přerušení.

50:52
    Píská se těsné zakázané uvolnění Poruby.

48:30
    Hodonínský Peš teď jel na kobereček k rozhodčím, pravděpodobně za slovní atak hlavního sudího – vylučovat se nebude.

Domácím se tato početní výhoda vůbec nedaří.

47:30
    Putec předvedl pohotový zákrok lapačkou.

46:57
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Hložánek – 2 min., hákování).

Jan Meichsner

Branky a nahrávky: 11. Štefek (Flašar, Slováček) – 1. Matula, 56. Polesný (Matula, Kadlec), 58. Hajný (Polesný, Charvát)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (Putec) – Rudl, Dresler, Adamík, Puškár, Flašar, Bail, Peslar, Slavík, – Ballner, Kafka, Piecha, Seidler, Kuťák, Orság, Jáchym, Slováček, Zachar, Sztefek, Vaňek, Tomčák
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Haloda O. ) – Kužílek, Weber, Pokorný, Potechin, Loginovskij, Polesný, Haloda M. – Charvát, Hložánek, Venclík, Vrána, Černohous, Hajný, Peš, Kuba, Matula, Kadlec, Jurča, Vaněk

Rozhodčí: Škach – Novák, Goňa