Chomutov – Olomouc | 1:4 (kon.) | | | K. Vary – Litvínov | 1:3 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Mountfield HK – Liberec | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Kometa Brno – Sparta | 6:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 2:1 (kon.) |
Jokerit – Jaroslavl | 4:3 (kon.) | | | Záhřeb – Petrohrad | 5:4 (po pr.) | | | HC Slovan – CSKA Moskva | 1:2 (po pr.) |
Moser Medical Graz 99ers – Znojmo | 0:1 (kon.) |
Technika Brno – Poruba 2011 | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Sparta – Slavia | 2:5 (kon.) |
Sparta – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) |
Mountfield HK – Žďár n/S | 7:0 (kon.) | | | Zlín – HK MD Šumperk | 4:0 (kon.) | | | Sparta – Chomutov | 4:1 (kon.) |
Liberec – Jihlava | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Kobra – Ústí n/L | 2:5 (kon.) | | | Pardubice – Č. Budějovice | 2:4 (kon.) |
HC Plzeň – HC Litvínov | 9:3 (kon.) | | | Slavia – Kometa Brno | 3:4 (po pr.) | | | Tábor – Mladá Boleslav | 3:8 (kon.) |
Kladno – Letňany | 2:8 (kon.) | | | Vítkovice – Vsetín | 5:1 (kon.) | | | K. Vary – PZ Kladno | 8:7 (3:2 po s.n.) |
New Jersey – NY Rangers | 5:4 (kon.) | | | NY Islanders – Washington | 1:2 (kon.) | | | Philadelphia – Boston | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Nashville – Tampa | 4:3 (kon.) | | | Chicago – St. Louis | 4:0 (kon.) | | | Arizona – Anaheim | 3:2 (po pr.) |
Florida – Dallas | 1:2 (po pr.) | | | Columbus – Pittsburgh | 0:2 (kon.) |
Košice – Martin | 9:3 (kon.) | | | Poprad – Nitra | 1:4 (kon.) | | | Banská Bystrica – Žilina | 3:2 (po pr.) |
Lipt. Mikuláš – Zvolen | 4:1 (kon.) | | | Nové Zámky – Trenčín | 3:2 (po pr.) |
Pov. Bystrica – Orange 20 | 2:3 (kon.) |
Čerti Ostrov – Trstěnice | 9:8 (kon.) | | | Cheb – HC Baník Sokolov B | 0:0 (zruš.) | | | Lev Benešov – Příbram | 5:3 (kon.) |
HC Děčín B – Frýdlant | 5:2 (kon.) | | | Louny – Letňany | 2:6 (kon.) | | | Slaný – Žabonosy | 1:3 (kon.) |
Humpolec – Veselí nLuž. | 1:7 (kon.) | | | Tábor B – Soběslav | 5:3 (kon.) | | | VHK ROBE Vsetín B – Vel. Meziříčí | 4:6 (kon.) |
Uh.Ostroh – Uničov | 5:2 (kon.) | | | Hronov – Nový Bydžov | 2:4 (kon.) | | | Nová Paka – Jaroměř | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Náchod – HC Jičín | 1:0 (kon.) | | | Moravská Třebová – Choceň | 3:5 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Ledeč n. S. | 10:3 (kon.) |
Světlá nS – Polička | 7:2 (kon.) | | | Hlinsko – Česká Třebová | 4:7 (kon.) | | | Žirovnice – Č. Krumlov | 4:5 (kon.) |
Gepardi Jablonec – Lomnice n/P | 8:7 (1:0 po s.n.) | | | Dvůr Králové n. L. – Třebechovice p. O. | 4:2 (kon.) | | | Chrudim – Chotěboř | 3:4 (po pr.) |
Radomyšl – Strakonice | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Havlíčkův Brod – Třebíč | 9:0 (kon.) | | | Litoměřice – Litvínov B | 8:1 (kon.) |
Znojmo – Moser Medical Graz 99ers | 8:1 (kon.) |
po s.n. (3:2)
HC Energie Karlovy Vary
8:7
(2:1, 4:3, 1:3 - 0:0)
PZ Kladno
Libor Štěpán
Branky a nahrávky:
10. Matoušek (Stejskal), 11. Křemen, 30. Křemen (Kursa), 33. Zdeněk (Rozhon), 36. Tureček, 39. Křemen (Rozhon, Stejskal), 47. Stejskal (Křemen, Rozhon), rozh. náj. Rozhon – 17. Routa (Hašek), 22. Turek (Kraus), 30. Routa (Volráb, Vokurka), 40. Hašek (Čermák, Routa), 44. Turek (Ploch), 52. Hašek (Volráb, Čermák), 58. Turek (Černý, Pejchal)
Rozhodčí: Hucl – Belko, Fiala
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Routa (KLP)
0:0 Křemen (KVA)
2. série:
0:1 Volráb (KLP)
1:1 Rozhon (KVA)
3. série:
1:1 Turek (KLP)
1:1 Jiskra (KVA)
4. série:
1:2 Volráb (KLP)
2:2 Zdeněk (KVA)
5. série:
2:2 Volráb (KLP)
2:2 Stejskal (KVA)
6. série:
2:2 Čermák (KLP)
3:2 Rozhon (KVA)
HC Energie Karlovy Vary:
Bednář (Horák) – Stejskal, Pohanka, Benda, Braný, Kosina, Kursa, Tureček – Vondráček, Matoušek, Zdeněk, Křemen, Bílek, Mašek, Rozhodn, Jiskra
Náhradníci:
Trenér:
PZ Kladno: Novotný (Pulec) – Vokurka, Teinitzer, Volráb, Erben – Hrubý, Hašek, Kraus, Šťastný, Ploch, Darsa, Routa, Turek, Pejchal, Vokurka, Černý, Čermák
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
PZ Kladno: Novotný (Pulec) – Vokurka, Teinitzer, Volráb, Erben – Hrubý, Hašek, Kraus, Šťastný, Ploch, Darsa, Routa, Turek, Pejchal, Vokurka, Černý, Čermák
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hucl – Belko, Fiala
Diváci:
Rozhodující nájezd proměnil v 6. sérii PETR ROZHON.