Mountfield HK – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Zlín – Havířov 4:2 (kon.)
Tábor – Pardubice 2:6 (kon.) | Liberec – Slavia 6:1 (kon.) | Kobra – Kladno 2:7 (kon.)
HC Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 5:2 (kon.) | Vítkovice – Poruba 2:3 (kon.)
Warriors Brno – Vsetín 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Jihlava 1:5 (kon.)
Mountfield HK
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
HC Kometa Brno
Neděle 30.10.2016, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 14. kolo

To je ode mě z dnešního utkání vše. U dalšího přenosu se s Vámi těším na viděnou. (14:07:04)

Utkání mladšího dorostu mezi Mountfieldem HK a HC Kometou Brno je u konce. Znovu se jen ukázalo, že postavení týmů v tabulce není vždy rozhodujícím faktorem. Na gól Brněnských ze druhé třetiny sice ještě stihli hráči Mountfieldu ve třetí třetině odpovědět. Když však tři minuty před koncem nešťastně domácí inkasovali druhou branku, začali hrát hráči Komety ze zabezpečené obrany a Hradecké už víceméně k ničemu nepustili.

59:55
    Jenže Kučeřík vypichuje kotouč z vlastního pásma a je jasné, že si body odveze Kometa Brno.

59:47
    Hradečtí přešli do útočného pásma a Vacek uhání na střídačku!

59:30
    Hráči Komety jsou rozestavěni před Vackem.

58:52
    Brněnští drží puk na svých hokejkách a Hradecké k ničemu nepouštějí.

58:43
    Vacek je tak zpátky ve své bráně.

58:43
    Oddechový čas si vybírá také tým Komety Brno.

58:43
    Další komplikace pro domácí mužstvo. Morong (HKR) si počínal nedovoleně a putuje na trestnou lavici za podražení.

58:22
    K Müllerovi se dostal odražený kotouč, jenž však hradecký útočník nedokázal zvednout s přestřelit Vystavělovy betony.

58:15
    Denis Vacek zůstává na střídačce. Mountfield to zkusí v šesti!

58:13
    Oddechový čas pro domácí tým Hradce Králové.

57:58
    Hradečtí operují v prostoru Vystavělovi svatyně, ten však podává výborné výkony a drží svůj tým.

57:20
    Poppel se vydal na útočný výlet, jeho střelu ale Vystavěl dobře viděl a zachytil ji do své výstroje.

56:59
    Kometa právě vstřelila branku!
    Vacek teď musí hodně litovat. Hradecký gólman se vydal rozehrát kotouč, pro který si vyjel z brány, jenže u něj byl jako první OSCAR HUBÁČEK, který neměl problém dopravit puk do prázdné brány Mountfieldu – 1:2. Asistence: Daniel Kavický, Dominik Vašíček.

56:29
    Malý se teď doslova doklouzal až k mantinelu, o který se zastavil.

55:53
    A máme tu další zakázané uvolnění z holí hradeckých hráčů.

Lenka Jonešová

Branky a nahrávky: 50. Morong (Poppel) – 29. Jedlička (Kučeřík), 57. Hubáček (Kavický, Vašíček)

Mountfield HK: Vacek (Sajdl) – Řehák "C", Junek, Naar. Janoušek, Perička, Myška, Bieniek – Da. Šedivý, Brandejs, Soukup, Nedomlel, J. Kašpar, V. Síla, Müller, Jušta, Záliš, Janda, Morong, Poppel. Trenér: Petr Luštinec.
    HC Kometa Brno: Vystavěl (F. Kašpar) – Holemý, Sedláček, Kučeřík, Mlčák, Furch, Sedláček, Studený – Žák, Popelka, Konečný, Hubáček, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček. Trenér: Marek Moskal.

Rozhodčí: Barek – Potůček, Pechánek