HK MD Šumperk – Havířov 1:2 (po pr.) | Poruba – Třinec 3:5 (kon.) | Olomouc – Vsetín 3:6 (kon.)
HK Mladí Draci Šumperk
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
AZ Havířov
Sobota 22.10.2016, 11:30 • ZS Šumperk • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 12. kolo

Máme za sebou utkání ELIOD extraligy mladšího dorostu mezi Mladými Draky Šumpek a AZ Havířov, kde se podařilo hostům zvítězit až po prodloužení, když v základní hrací době padla pouze jedna branka na každé straně. O vítězi rozhodl přesnou trefou Daniel Tomeček. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (13:40:15)

61:19
    Havířov právě vstřelil branku!
    DANIEL TOMEČEK rozhoduje utkání v prodloužení, když vstřelil letos již šestou branku. Asistence: Ondřej Grygar.

60:01

Ve třetí třetině domácí vyrovnali, takže bude muset rozhodnout pordloužení, nebo případné samostatné nájezdy.

60:00

57:11
    Jan Štrbík se v závěru nechává vyloučit za podražení a komplikuje svému celku situaci.

50:32
    Jan Thiel chvíli po obdržené brance dostává dvě minuty za podražení.

50:01
    Mladí Draci právě vstřelili branku! Aleš Moravec předal na ADAMA RUTARA, jehož branka vyrovnává stav utkání na 1:1. Aistence: Aleš Moravec.

49:32
    Jan Čienčala také pyká, tentokrát je důvodem trestu podražení.

46:56
    Filip Byčkov seknul protihráče, takže odchází na trestnou lavici.

43:21
    Adam Rutar odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za napadení.

40:01

Máme za sebou druhou třetinu hry, ve které žádná branka nepadla, takže hosté stále vedou nejtěsnějším rozdílem. Uvidíme, jak si oba celky povedou ve třetí části hry.

40:00

33:32
    Po skončení oslabení je tu další dvouminutový trest pro domácí, když Adam Rutar podrazil soupeře.