Chodov – Vítkovice 3:11 (kon.) | ELITE PRAHA – Olomouc 8:4 (kon.) | Ostrava – Liberec 11:5 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
11:5 (5:2, 5:1, 1:1)
Crazy girls FBC Liberec
Sobota 22.10.2016, 20:00ČEZ Extraliga žen • 7. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z florbalu napočtenou. (22:14:01)

Je dobojováno a ze zisku plného počtu bodů se po vítězství 11:5 radují domácí florbalistky. Ty byly po celé utkání lepším celkem a jejich vítězství je tak naprosto zasloužené.

58:39
    Jubilejní páté branky v zápase se hostující celek přeci jen dočkal po střele PLÍŠKOVÉ. Asistence: Pekárková.

56:46
    Domácí florbalistky sice docílily branky, ale nakonec se z ní radovaly předčasně. Dle verdiktu sudích jí totiž dosáhly vysokou holí.

53:42
    Kapcová skvělým obranným zákrokem překazila rychlý liberecký kontr.

51:03
    Jurečková zkusila své štěstí, ale na brankářku soupeře recept nenašla.

49:03
    Pišteková míjí branku.

47:16
    Dobývání liberecké tvrze pokračuje nadále.

45:25
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Naděje na nějaký zvrat v zápase opět o něco pohasly, neboť se prosazuje ŠKOPKOVÁ. Bez asistence.

45:16
    Škopková tváří v tvář brankářce neuspěla.

43:16
    Kotzurová z velké dálky trefuje jen clonící spoluhráčku.

42:24
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberecké hráčky snižují po brance ŠAMANINOVÉ na rozdíl šesti gólů.

42:03
    Hostující hráčky začaly s vervou a domácí musí čelit jejich náporu.

40:01
    S míčkem začínají s hostující hráčky.

40:01

Druhá třetina je u konce, prozatímní stav je více než vypovídající, domácí navýšily ve druhé třetině své vedení až na propastných sedm gólů, které budou soupeřky jen těžko dohánět.

40:00

38:51
    Po drobném závaru před domácí brankou mohou v poklidu rozehrávat ostravské florbalistky.

Radek Kozel

Branky a nahrávky: 6. Kajfoszová (Kotzurová), 9. Vrlíková (Šuranyiová), 10. Káčová (Kapcová), 13. Káčová (Pastušková), 20. Šrotová (Nikol Škopková), 21. Kapcová, 22. Šrotová (Podroužková), 30. Šuranyiová (Vrlíková), 30. Káčová (Kajfoszová), 37. Kapcová (Káčová), 46. Nikol Škopková – 8. Koníčková (Dostalíková), 13. Koníčková (Šamaninová), 28. Pekárková (Plíšková), 43. Šamaninová, 59. Plíšková (Pekárková)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Holubová (Tomšová) – Kahánková, Vavrečková, Podroužková, Kotzurová, Jurečková, Zuzaníková, Kajfoszová – Vrlíková, Kopková, Pišteková – Šuranyiová, Šrotová, Nikol Škopková – Pastušková, Lichnová, Nela Škopková – Káčová, Kapcová.
    Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová (Vokatá) – Gruntová, Dlouhá, Koníčková, Klánová, Loudová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Leierová – Pillerová, Pekárková, Mlejnková – Plíšková, Horáková, Šamaninová.