HC Stadion Litoměřice
1:5 (1:3, 0:1, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Neděle 25.09.2016, 17:15 • Kalich Arena, Litoměřice • Liga juniorů

Slovan se ještě i posledních pár minut tlačil k brankovišti domácích. Amirov se pokusil ještě o poslední ránu na Damáška ale ten zachytil puk přímo do lapačky. Přesto si Slovan z Kalich Areny odváží tři body. (19:15:55)

53:53
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Amirov od modré čáry střelil prudkou ranou kotouč na TOMÁŠE, od kterého se puk odrazil přímo do klece. Asistence: Amirov.

50:50

49:00
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Trmal – 2 min., hákování).

45:46

43:16
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Moucha – 2 min., podražení).

40:01

Druhá třetina skončila. Slovan měl několik šancí prorazit Damáška klec ale využili jen jedné v prvních minutách druhé části. Následně se Kalšníci také snažili přejít do útoku ale Slovan je opět zahnal k obraně. Prostřední část tak končí stále ve prospěch týmu Ústí nad Labem. Poslední třetina začne zhruba v 18:44

36:37
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Kopta – 2 min., hrubost).

36:37
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Kafka – 2 min., hrubost).

35:09

33:09
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Kafka – 2 min., držení protihráče).

25:04

24:59
    HC Slovan Ústí nad Labem právě vstřelili branku! Moucha s Koptou si nadjeli do mezikruží u domácí brány a připravený MACEK jen dohodil kotouč do poloprázdné klece. Asistence: Kopta, Moucha

23:04
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Kadlec – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

22:44
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Lynden – 2 min., hákování).

20:01

Hned v úvodních několika minutách se Slovan předvedl přesnými střelami na Damáška ale Kališníci je nenechali v klidu a stále se snažili tlačit do útoku. V posledních minutách se zadařilo a domácí snížili.

Jesika Dudková

Branky a nahrávky: 17. Pejchal (Kolenatý) – 15. Brňák (Žďárský), 15. Kopta (Zdvořáček), 16. Zdvořáček (Drha), 25. Macek (Kopta, Moucha), 54. Tomáš (Amirov)

HC Stadion Litoměřice: Damášek – Holý, Winnerlich, Hazucha, Novotný, Kolenatý, Kadlec, Pejchal, Kafka, Černý, Domský, Bejček , Vico, Lynden, Vyštejn, Lauko, Sadil
    HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Rychtář, Loukota, Zdvořáček, Macek, Huček, Vytejček, Moucha, Tomáš, Kopta, Amirov, Brňák, Drha Matěj, Leitner, Trmal, Ždánský

Rozhodčí: Hlinka – Votrubec, Ševic