Světlá nS – Chrudim 6:1 (kon.) | Litomyšl – BK Havlíčkův Brod B 6:1 (kon.) | Ledeč n. S. – Polička 4:6 (kon.)
Moravská Třebová – Česká Třebová 8:1 (kon.) | Uh.Ostroh – Rosice 0:0 (odl.) | Uh.Brod – SHK Hodonín B 12:6 (kon.)
Uh. Hradiště – Vel. Meziříčí 2:6 (kon.) | Blansko – Velká Bíteš 6:4 (kon.) | VHK ROBE Vsetín B – Boskovice 5:7 (kon.)
VHK ROBE Vsetín B
5:7 (1:2, 4:2, 0:3)
SKMB Boskovice z.s.
Čtvrtek 05.01.2017, 18:15Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

Před třetí třetinou bylo skóre příznivější pro vsetínské barvy. Boskovice dokázaly ve třetí třetině vstřelit tři branky a dostat tak výsledek na svou stranu. Hosté vyrovnali chvíli po prvním buly v poslední třetině a další dvě branky přidali ve hře v pěti proti čtyřem.
    Ode mě je to pro dnešek vše, z Lapače Vám přeji příjemný zbytek večera (20:26:47)

59:43
    Vsetínští nahodili do útočného pásma a pro puk si najížděl Dubnický. Chvátal si jej všiml a vyrazil taktéž proti kotouči, který vyhazuje.

58:33
    Domácí brankář měl potíže se střelou z hokejky Skácela, která šla mezi jeho pravou ruku a tělo. Nakonec se vsetínskému gólmanovi podařilo tento pokus zlikvidovat.

57:44
    Hráčům Boskovic se daří blokovat střely. Pokus Dědka od mantinelu zastavil Šebek.

57:25
    Christov vyslal do útoku Janoška, tomu se nepodařilo projít přes hostujícího obránce.

55:36
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Boskovice se čtyři a půl minuty před koncem dostávají do dvoubrankového vedení. FILIPU KREJČIŘÍKOVI se podařilo poslat puk mezi pravou nohu a tyčku. Asistence: Tomáš Kárný, David Šebek.

55:16
    První střelu této početní výhody vyslal Šebek, Machač zasahuje betonem.

55:05
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín B (Fojtů – 2 min., podražení).

54:16
    Kolem Christova proletěl puk, hráč Vsetína si však v mezikruží kotouče nevšiml a o nového vlastníka se bojuje u mantinelu.

53:28
    Christov drží puk za bránou Boskovic. Vsetínskému forvardovi se nedaří najít spoluhráče pro přihrávku.

53:05
    Domácí si vytvářejí tlak, problém jim dělá trefení kotouče při zakončení.

51:57
    Fojtů poslal přihrávku na Dědka, který v těsné blízkosti brankáře minul kotouč. V mezikruží si puk našel Vítek, ten branku netrefil.

50:55
    Jednoduchou střelu Dubnického vytěsnil Chvátal betonem směrem na Christova, dříve byl však u kotouče hostující Šebek, který zpoza branky rozehrává.

49:42
    Boskovice hledají vhodnou střeleckou pozici v útočné třetině. Václavík se zpoza branky přemístil k její levé tyčce a vyzkoušel překonat domácího brankáře. Machač nenechal pro kotouč u tyčky žádný prostor.

48:27
    Dědek a Fojtů se objevili v přečíslení na Chvátalovu branku. Dědek byl v držení puku a jel po pravém křídle, Fojtů si mezitím našel pozici v mezikruží, kde jej Dědek přesným pasem našel. Fojtů vložil do přihrávky svého spoluhráče hokejku a tečoval kotouč mezi betony. Gólman Boskovic ukrývá puk ve své výstroji.

47:48
    Fojtů ze středního pásma nahodil, puk se zastavil o Šebka, který měl v plánu poslat puk před Machačovu branku. Místo toho nahazuje na zakázané uvolnění.

47:24
    Pokus Šebka z mezikruží se zastavil o brusle Christova.

46:55
    Janošek nastřelil z mezikruží levou tyčku.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 16. Dědek (Lainka), 23. Christov (Šimek), 28. Svozílek, 29. Lainka (Svozílek), 33. Lukáš (Dubnický, Humplík) – 5. Hnilička (Václavík, Pelikán), 7. Skácel (Šebek, Václavík), 29. Hrazdil (Skácel), 38. Surý (Pelikán), 43. Skácel (Hnilička), 46. Hnilička, 56. Krejčiřík (Kárný, Šebek)

VHK ROBE Vsetín B: Machač (Tkadlec) – Šimek, Dubnický, Vítek, Svozílek, Hradil – Vašíček, Janošek, Lukáš, Humplík, Fojtů, Christov, Lainka, Dědek.
    SKMB Boskovice z.s.: Chvátal (Külzer J.) – Skácel, Krejčířík, Surý, Pelikán – Hrazdil, Václavík, Šebek, Špok, Hnilička, Kárný, Bednář, Külzer N.