Sparta – Vltavín 0:0 (zruš.) | Teplice – Litoměřicko 0:0 (zruš.) | Olympia Radotín – Žižkov 0:2 (kon.)
Jablonec – Mšeno 10:0 (kon.)
FK Olympia Radotín
0:2 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 07.01.2017, 13:00Přípravný zápas

Je konec, hosté se ve druhém poločase dokázali dvakrát prosadit, kdežto Olympia ani jednou a lépe tak do zimní přípravy, co se týče utkání, vstupuje Viktorka Žižkov. Z mrazivého Hradce ode mě vše, příště na počtenou. (22:12:25)

90

88
    Poslední chvíle hry se odehrávají na polovině Východočechů, o vítězi je už ale rozhodnuto.

86
    Kraják se snažil překonat mírně vyběhnutého Soukupa, nezamířil ale přesně.

84
    Žižkov právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto, z ničeho nic se Pražané prokombinovali do jedné ze svých dalších příležitostí, ze které padla druhá branka hostů. Autorem je JAKUB URBANEC a je to tak 0:2!

82
    Hra se už přesunula zpět na polovinu Hradce, který se tak musí rychle bránit. Nebezpečný centr odvracel včas Demeter, každopádně Žižkov zůstává v útoku.

78
    Hradečtí jsou i nadále nastěhovaní v pokutovém území a snaží se překonat brankáře Soukupa, který má však nyní trochu i štěstí, že se k němu míč příliš nedostává.

75
    Pohled na zápas se úplně otočil, protože teď to jsou hráči Olympie, kteří jsou jednoznačně lepší a především si vytvořili veliký tlak. Tak uvidíme, jestli se dočkáme vyrovnání.

72
    Tentokrát ze středu pole střílel přízemně Ličman, branku ale netrefil.

70
    Do balónu se nakonec opřel Piták, který však trefil zeď a prosadit se nepodařilo následně ani prudkou střelou Štěpánovi.

69
    Teď budou mít Hradečtí příležitost vyrovnat, skoro z hranice vápna totiž budou zahrávat přímý kop. K míči se staví trojice hráčů.

64
    I nadále platí, že hru tvoří Žižkov. Olympii se totiž nedaří vymyslet dostatečně rychlou akci, která by je dostala za obranu hostů.

58
    Po předchozích situací se toho zase příliš neděje, každopádně rozhodně více se hraje na polovině domácích, kde se hosté snaží vymyslet další brankovou příležitost.

53
    A chvíli na to se branková konstrukce zřejmě mírně otřásá znovu, další prudkou od Hynka musel Frydrych vytáhnout mimo svoji branku.

52
    Mohlo to být rázem o dvě branky! Soukup vypálil na branku Olympie a křižně trefil levou tyčku!

49
    Hosté se dostávají po rychlé akce levou stranou do vedení, střelcem je PAVEL ČAPEK – 0:1.

48
    A to se klidně mohlo stát! Duben totiž na zadní tyči po rohovém kopu prudce hlavičkoval a Soukup se musel hodně snažit, aby míč rychle zachytil.

47
    Olympia začal druhý poločas hodně aktivně a snaží se strhnout vedení na svojí stranu.

46

Ondřej Novotný

Branky: 49. Čapek, 84. Urbanec

FK Olympia Radotín:
    FK Viktoria Žižkov: 1. poločas – Hrubeš – Hašek, Pimpara, Egri, Šindelář – Mareš, Eliáš, Pavlata, Engelmann – Podrázký -Jelínek
    2. poločas – Soukup – Pardubský, Opluštil, Egri, Vild – Urbanec, Sixta, Eliáš, Kolmistr – Čapek – Hynek