Teplice – Žižkov 2:1 (kon.) | Žilina – Karviná 1:3 (kon.) | Žilina B – Karviná 3:0 (kon.)
Vlašim – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Austria – Třinec 2:2 (kon.) | Plzeň – Wiesbaden 2:2 (kon.)

88
    Dvě minuty do konce základní hrací doby, Karviná míří za výhrou v tomto zápase.

87
    Žilina se pokouší snížit, další rohový kop pro domácí. Do zakončení se Žilina nedostala.

84
    Žilina se snaží s výsledkem něco udělat, domácí fotbalisté se nemohou přes dobrou obranu dostat do střelecké pozice.

82
    Mnoho času už do konce nezbývá, hosté stále vedou o dva góly a míří za výhrou v tomto duelu.

81
    Hlohovského střelecký pokus byla výrazně lepší. Míč ale znovu končí o malý kousek mimo bránu.

81
    Žilina se dostala do zakončení, do předbrankového prostoru se dostal jeden z domácích hráčů. Vystřelil, jeho rána však končí mimo branku.

79
    Karviná kombinuje na polovině soupeře, nikam se nežene.

77
    Hostující celek fauloval těsně před pokutovým územím. Následný volný kop jen o malý kousek minul branku.

75
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Cociuc, přichází Václavík.
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Herrera, přichází Majda.

73
    Hlohovský rozehrával volný kop. Míč po jeho ráně směřoval před branku, ale nikdo ze spoluhráčů nedokázal zakončit.

71
    Nyní se do zakončení dostal domácí celek, brankář Karviné neměl se střelou soupeře problém.

70
    Dvacet minut zbývá do konce zápasu, hostující celek hraje takticky velmi dobře. Karviná vede o dva góly a míří za výhrou v tomto zápase.

67
    Slovenský celek se probojoval k míči, ale zakončit se mu nepodařilo. Mnoho šancí k vidění není.

65
    Od rohového praporku se snesl centr před branku domácích. Ti se dostali k míči a založili rychlou akci. Obrana Karviné si poradila. Žilina se bude muset hodně snažit, aby zdramatizovala zápas.

63
    V poklidném tempu hrají hostující fotbalisté, nemají se kam hnát.Díky dobré hře Karviné budou mít hosté k dispozici rohový kop.

62
    Střídavě se do útočného pásma dostávají oba týmy. Výraznější šanci si domácí vytvořit nedokáží. Naopak z kraje poločasu se hned dvakrát prosadili fotbalisté Karviné.

61
    Domácí fotbalisté jsou aktivnějším týmem. Kombinují na polovině soupeře, ale do zakončení se nemohou probojovat.