Slavia – Hainan 0:0 (kon.) | Žižkov – Vltavín 3:0 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 2:2 (kon.)
Senica – Sereď 0:0 (kon.) | Trenčín – Nitra 0:0 (zruš.) | Jablonec – Zápy 2:1 (kon.)
Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.) | Zlín – Opava 3:0 (kon.) | Prostějov – Přerov 1:0 (kon.)
Chorzów – Karviná 0:1 (kon.) | Vlašim – Jirny 9:1 (kon.) | Žilina – Olomouc 3:1 (kon.)
Trenčín – Nitra 1:0 (kon.) | Zlín – Opava 1:0 (kon.) | Trnava – Znojmo 2:2 (kon.)
Žižkov – Litoměřicko 0:2 (kon.) | Varnsdorf – Neugersdorf 0:0 (zruš.)

Žižkov právě vstřelil branku!
    V závěru utkání ještě přidává Žižkov třetí branku, jejím autorem je TOMÁŠ DOČEKAL.

89
    Rohový kop hostů nic nepřinesl.

88
    Dle přítomných fanoušků padly obě branky z ofsajdu.

87
    Další velká šance domácích! Tentokrát hosty zachránil opět Roušal, který vyrazil míč na tyč!

85
    Sám před Roušalem se objevil jeden z domácích útočníků, udělal kličku, ale Roušal na poslední chvíli míč vypíchl.

78
    Z hranice vápna střílel jeden z domácích a míč, nejspíše z ofsajdu, tečoval PAVEL HAŠEK, který tak zvýšil na 2:0.

75
    Dočekal v dobré šanci! Roušal měl co dělat, aby vyrazil střelu z úhlu.

72
    Hosté jsou po delší době na útočné polovině.

71
    Pěkný signál, střela je ovšem zblokována.

70
    Z chybné rozehrávky Vltavínu následuje faul a standardní situace pro domácí.

65
    Žižkov je mírně lepší, ale po rohovém kopu vedení nezvýšil.

60
    Domácí mohli jít už do dvoubrankového vedení, ale Podrazký nepřidal druhou branku hlavou.

52
    Autorem branky je MIROSLAV PODRAZKÝ, který udělal Roušalovi kličku a zasunul do prázdné branky.

50
    Odražený míč se dostal k Turakovi, který neváhal a hned vystřelil, ale bohužel pro hosty nad.

47
    Loko Vltavín měl dva průniky po pravé straně, ale k ničemu to nevedlo.

46

45

44
    Střílený centr končí v náručí brankáře a je to nejspíše poslední věc co jsme viděli v prvním poločase.

Adam Kolář

Branky: 52. Podrazký, 78. Hašek, 90. Dočekal

FK Viktoria Žižkov: Soukup – Hašek, Švejdík, Odluštil, Pardubský – Urbanec, Sixta, Pavlata, Engelman – Podrazký, Dočekal
    Loko Vltavín: 1. poločas: Pávek – O. Janda, Podzimek, Uvira, Tichý, Maione, Valíček, Macháč, Pozníček, Hodas, Mashike Sukisa
    2. poločas: Roušal – Macháček, Vokoun, Šípek, Boček, Maruš, Turak, Pejša, Sroka, Podzimek, Pozníček