Boston – Ottawa 2:3 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 1:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:2 (po pr.)
Washington – Calgary 4:2 (kon.) | Montreal – Detroit 1:2 (po pr.) | Tampa – Arizona 3:5 (kon.)
Florida – Carolina 3:4 (kon.) | Winnipeg – Philadelphia 3:2 (kon.) | Minnesota – San Jose 3:2 (kon.)
Chicago – Vancouver 4:5 (po pr.) | Colorado – St. Louis 2:4 (kon.)
HC Olomouc
8:2 (3:1, 1:1, 4:0)
HC Dynamo Pardubice
Středa 22.03.2017, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Play-out extraligy • 6. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště. (20:23:41)

Poslední třetina přinesla domácím gólové hody, když její střelecký účet otevřel už po třech minutách Tomáš Fořt, na nějž navíc jen o chvíli později navázal Jakub Kotala. V závěru třetiny pak přišly další dva slepené góly Hanáků, oba dva na začátku přesilových her. V té první se prosadil David Škůrek, v té druhé se svého premiérového zásahu v extralize dočkal hráč juniorů, Lukáš Spurný, který uzavřel skóre zápasu osmým gólem domácích.

Dnešní utkání sledovalo 2236 diváků.

59:47
    Vlach vyrazil do útoku, ale za modrou čárou ztratil puk.

59:15
    Domácí hne na úvod oslabení vyhazují.

59:08
    Hosty čeká ještě jedna krátká přesilovka. Dvě minuty za krosček si odpyká Eberle (OLO).

59:03
    Ovčačík střílí jen do Falterovy vyrážečky.

58:44
    Olomouc si teď rozebrala obranu Pardubic, až se ke střele dostal Spurný. Jeho pokus se odrazil o clonící hráče k Vlachovi, který však byl příliš z úhlu a Růžička puk zalehl.

57:48
    Holec hledal před brankou Fořta, ale jeho pokus srazil bránící hráč.

56:56
    Pokračovat se bude ve čtyřech hráčích na obou stranách. Současně byli vyloučeni Schaus (PCE) za sekání a Škůrek (OLO) za podražení.

55:49
    Oddechový čas pro hosty.
    55:49 Lukáš SPURNÝ - 8:2
    Zdroj: Hokejka TV

55:49
    Olomouc právě vstřelila branku!
    I druhou přesilovku v řadě Olomouc využívá, stačilo jí k tomu jen šestnáct vteřin. Po sérii střel se dostal k dorážce také LUKÁŠ SPURNÝ, který přidává osmou branku domácích. Asistence: Martin Vyrůbalík, Jan Eberle.

55:33
    Další vyloučení na straně Pardubic. Dvě minuty za hrubost si odsedí Schaus (PCE).
    54:57 David ŠKŮREK - 7:2

54:57
    Také domácí svou početní výhodu využívají poměrně rychle, od modré čáry se napřáhl DAVID ŠKŮREK a prostřelil všechny hráče před sebou včetně Růžičky. Asistence: František Skladaný, Petr Mrázek.

54:39
    Domácí čeká další přesilovka. Dvě minuty za podražení si odsedí Ovčačík (PCE).

54:20
    Vyrůbalíkova střela skončila po Růžičkově zásahu mimo tři tyče.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 4. Mrázek (Skladaný, Laš), 11. Eberle, 16. Burian (R. Vlach, Vyrůbalík), 21. Skladaný, 43. Fořt (Holec, Kotala), 44. Kotala (Rašner, Holec), 55. Škůrek (Skladaný, Mrázek), 56. Spurný (Vyrůbalík, Eberle) – 8. Hubáček (Trončinský, Tomášek), 26. Nahodil (Bárta, Rolinek)

HC Olomouc: Falter (Pospíšil) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Rutar, Staněk, Rašner, Spurný – Burian, R. Vlach, Eberle – Laš (A), Mrázek, Skladaný – Holec, Fořt, Kotala – Podlaha, Marek, Macuh.
    HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (J. Hübl) – Ovčačík, Schaus, Chaloupka, Trončinský, Ščotka, Zajíc, Havlík, Nedbal – Rolinek (C), Nahodil (A), Bárta – Hubáček (A), Tomášek, J. Sýkora – Panna, Špirko, Beran – Starý, T. Kaut, Zídek.

Rozhodčí: Úlehla, Kika – Ganger, Hanzlík