NY Rangers – Tampa 2:3 (kon.) | Philadelphia – Columbus 3:5 (kon.) | NY Islanders – Carolina 4:8 (kon.)
Nashville – Winnipeg 5:4 (po pr.) | Calgary – Pittsburgh 4:3 (1:0 po s.n.) | Vancouver – Boston 3:6 (kon.)
Arizona – Colorado 1:0 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 1:3 (kon.)
Mountfield HK
3:0 (1:0, 2:0, 0:0) Stav série: 1:1
HC VERVA Litvínov
Úterý 14.03.2017, 17:20 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Přeji příjemný zbytek úterního večera a u dalších přenosů na počtenou. (20:00:39)

Je dobojováno a je zároveň jisté, že v hradecké FORTUNA aréně si užijí diváci ještě minimálně jeden zápas. Domácím se totiž povedlo srovnat stav série na 1:1. Dnešní zápas ovládli naprosto po právu poměrem 3:0. Svého soupeře více než dvojnásobně přestříleli. Nutno říct, že Vervě dnes chyběl i kousek štěstí, protože několikrát kotouč poskakoval v hradeckém brankovišti.

Střely ve třetí třetině (celkem):

Mountfield HK – 11 (35)
    HC Verva Litvínov – 6 (17)

Nejlepšími hráči zápasu jsou vyhlášeni Jaroslav Bednář (MHK) a Jiří Gula (LIT)

Dnešní utkání sledovalo 6211 diváků.

59:45
    Radovan Pavlík ujížděl do brejku a pokusil se bekhendem zasunout mezi betony, což se mu ale nepodařilo!

59:19
    A další trest pro domácího hráče. Lukáš Nedvídek pyká za držení hole. Hraje se čtyři na čtyři.

59:08
    Alexandre Picard inkasuje dvě minuty za hrubost a automatický osobní trest do konce utkání za hrubost. Richard Jarůšek 2+2+10 za hrubost, Filip Pavlík 2+2 za hrubost, Gula dvě minuty hrubost.

59:08
    Za bránou Januse se strhla rvačka, ke které bylo velmi blízko už posledních několik minut! Nejaktivnější byli Richard Jarůšek, Alexandre Picard, Jiří Gula a Filip Pavlík. Na stadionu koluje mexická vlna a rozhodčí se radí o tom, jaké tresty rozdají.

58:49
    Martin Hanzl putuje na trestnou lavici ještě za sekání.

58:12
    Hradec hraje ve výhodě a už půl minuty nechtějí půjčit Litvínovu puk.

57:30
    Neskutečné sólo Richarda Jarůška nekončí brankou!

56:25
    Hradečtí hokejisté teď dobře zaforčekovali, takže se opět dostali k puku.

55:25
    A další chyba na modré čáře. To už je zřejmě křeč.

54:45
    A znovu jsou Severočeši venku z pásma. Těm dnes zatím není přáno.

54:12
    Jiří Šimánek v pádu vyhazuje puk.

Lukáš Foff

Branky a nahrávky: 14. Gregorc (Jaroslav Bednář), 21. Džerinš (Picard), 32. T. Knotek (Köhler)

Mountfield HK: Rybár (Kacetl) – Gregorc, Dietz, Štajnoch, Newton, Pláněk, Vydarený (A), Pavlas – Jaroslav Bednář (C), Kukumberg, Dej – Jarůšek, Džerinš, Picard – Köhler, T. Knotek, Šimánek (A) – Nedvídek, Dragoun, R. Pavlík.
    HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – Sörvik, Kubát, Gula, F. Pavlík, K. Pilař, Z. Sklenička, Frolo – Martynek, V. Hübl (A), Lukeš – Jurčík, M. Hanzl, J. Černý (A) – M. Hořava, Gerhát, Trávníček (C) – Válek, K. Reichel, J. Doležal.

Rozhodčí: Hodek, Pavlovič – Bláha, Špůr