Litoměřice – Třebíč 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Vrchlabí 2:1 (po pr.) | Jihlava – Ústí n/L 1:3 (kon.)
Znojmo – Chomutov 4:7 (kon.) | Kadaň – Tábor 7:4 (kon.) | Olomouc – Beroun 2:1 (po pr.)
Písek – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Chrudim – Havlíčkův Brod 4:6 (kon.)
HC Chrudim
4:6 (2:2, 2:1, 0:3)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 17.11.2010, 18:00 • ZS Chrudim • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:25:30)

59:31
    Ofsajd Chrudimi.

58:46
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí to riskli bez brankáře a to se jim hrubě nevyplatilo. Drtina chyboval na modré a do prázdné branky puk dovedl VÁCLAV MEIDL . Asistence: Miroslav Třetina (10+16).

Time out pro Chrudim!

58:36
    Icing Havlíčkova Brodu.

58:00
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22
    To je obrovská rána pro Chrudim! Přesilovková teč MIROSLAVA TŘETINY (10+15) znamená vedení 5:4 pro Rebely. Asistence: Petr Šenkeřík (5+6).

57:05
    Puk skončil v chumlu před domácí brankou. Do návratu Mocka zbývá 21 vteřin.

56:15
    Semorádovi se podařilo dostat puk až za klec Rebelů.

55:32
    Kempného střelu vyráží Landsman do ochranné sítě!

55:26
    Petr Mocek je vyloučen za sekání! Rebelové cítí šanci.

55:16
    Václav Meidl se probil až před branku, kde ho vychytal na brankové čáře roztažený Landsman!

54:01
    Fořt mohl uzavřít svůj galavečer bravurně! Jenže Chrudimští rozchytali Nerudu k vynikajícímu výkonu!

53:29

Dnešnímu utkání přihlíží 1060 diváků!

53:08
    Kaut udělal chybu na modré a Meidl měl na holi vítězný gól! Landsman zázračně chytá!

52:35
    Semorád vyhazuje.

52:08
    Jiří Ondráček trefil břevno!

51:23
    Chrudim dostala kotouč do středního pásma.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 9. Semorád (Fořt), 19. Kaut (Fořt, Král), 23. Fořt (Toužimský, Semorád), 32. Fořt (Toužimský) - 12. Sedlák (Stromko, Švaňhal), 19. Ondráček J. (Ondráček M.), 22. Němec (Šenkeřík, Třetina), 52. Třetina (Meidl), 58. Třetina (Šenkeřík), 59. Meidl (Třetina)

HC Chrudim: Landsman (Ament) - Toužimský, Jaroměřský, Mocek, Charousek, Kobela, Drtina - Fořt, Král, Kaut - Sýkora, Blažek, Šeda - Klejna, Kubišta, Semorád - Goiš, Kousal, Žák - Martinec
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Kempný, Šenkeřík, Sova, Morava, Vošmik, Soldán, Pavlík, Jelínek - Meidl, Třetina, Němec - Zohorna, Zábranský, Ondráček J. - Ondráček M., Stromko, Rytnauer - Sedlák, Švaňhal, Knotek

Rozhodčí: Úlehla - Čížek, Padevět